Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
kas mängimine ajal sellised tumedad värvid silmadele ei hakka? mul peab just olema kõik selline mõnus hele vms.
kas mängimine ajal sellised tumedad värvid silmadele ei hakka? mul peab just olema kõik selline mõnus hele vms.
?? Mis juttu sa ajad? Linna vahel sõites ei lähe su pidurid elu sees kuumaks , kui ei sõida seal nagu ringrajal. Sa ei saa mõistuse piirides sõidu stiiliga elu sees pidureid kuumaks. Nii et ei ole vahet kas valuvelg või plekkvelg. Teises osas jutus on sul tekst mingi määral õige , aga see obv ,et talvel auto ei ole nii täpne kui suvel üks kõik mis rehv või velg seal all on. Pidamine lihtsalt pole selline.
TC
Comment