*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #1021
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    kas mängimine ajal sellised tumedad värvid silmadele ei hakka? mul peab just olema kõik selline mõnus hele vms.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #1022
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Mhmh, mul oli sellest heledam variant, võtsin lihtsalt netist pildi.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1023
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***



        Andke minna, praegune tüüp paneb ikka täiega mööda.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1024
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas albinar Vaata postitust
          ?? Mis juttu sa ajad? Linna vahel sõites ei lähe su pidurid elu sees kuumaks , kui ei sõida seal nagu ringrajal. Sa ei saa mõistuse piirides sõidu stiiliga elu sees pidureid kuumaks. Nii et ei ole vahet kas valuvelg või plekkvelg. Teises osas jutus on sul tekst mingi määral õige , aga see obv ,et talvel auto ei ole nii täpne kui suvel üks kõik mis rehv või velg seal all on. Pidamine lihtsalt pole selline.
          see, et mul linnas sõites ei lähe pidurid ülemäära kuumaks ei vähenda fakti, et valukatel on paremad pidurite jahutamise omadused kui plekkidel..

          emm.. talvel pole rehv nii täpne kui suverehv teeolude pärast... sa pane suvel talverehv alla ja proovi.. kas on ikka sama täpne kui suverehv..

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #1025
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Finaallauas peab ikka villaini A7o pidama KK vastu, nii standard

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1026
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              imo Paf just jõudis Eesti turule. Nad teevad koostööd endise Fortuuna.ee-ga.

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #1027
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Võiks koguaeg selline mänguisu olla kui 4-5bi miinuses sessiajal :D, muudmoodi üle 1.5h sesse välja ei pinguta

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1028
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Kui keegi midagi Pafi rakebackist kuuleb andke teada :P

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1029
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    imo seal pole, uurisin tsips....

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #1030
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      kui standard on €0.1-€0.2 home gameis €1000 kaotada? ei biidi live.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1031
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        ehk siis nagu 5000bb-d või... ütleks, et ei ole standard :D
                        mida sa tarvitasid mängimise ajal?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1032
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Ma arvan, et midagi ei tarvitanud...minu panus oleks pure gamblingu peal.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1033
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Ei olnud tilti miskit. Lihtsalt deepiks läks.
                            Samas kiuste vaja küsida, kui standard on 0.1/0.2€ home games 1k € võita?

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1034
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Esiteks, silmale parem vaadata, teiseks piduriketaste jahutus on valukaga parem, 17+ tolliseid plekkvelgi.. krt maitea ks ja kui palju nad on, aga milleks? Kolmandaks.. nt mu autole alla 16'' alla ei lähe kuna pidurid on vähe suuremad, 17'' oli default, 18'' ei tahtnud kuna teeb liiga jäigaks, aga mis tollidesse muidu puutub, siis usu mind kui sul on kõrge profiiliga 15'' või madala profiiliga 17'' all.. röögatu vahe on, ma tunnen isegi väga suurt vahet siis kui suviselt 17'' pealt vahetan talvise 16'' peale... 17'se ja suverehviga on rool ülitäpne ja kõik käib kui raudtee rööbaste peal.. talverehvi ja teise profiiliga on auto kui kiikhobu.. selline süldim ja ujuvam jne.. tõenäoliselt mingi tavalise pereautoga sõites vahet ei ole ja meeldibki selline rahulik pehme kulgemine.. aga veidi teravama/kiirema auto puhul tahaks ikka head pidamist ja täpset rooli... ma ei jõua ära oodata mil saan jälle uuesti suverehvi alla panna..
                              sa võid ju viimaste piirideni rallit sõita, aga palun tee seda vastavates kohtades.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1035
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Ei olnud tilti miskit. Lihtsalt deepiks läks.
                                Samas kiuste vaja küsida, kui standard on 0.1/0.2€ home games 1k € võita?
                                No fishide vastu standard ju, vist

                                Comment

                                Working...