*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #961
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Argument liigutamiseks oli ikka väga selgelt välja toodud - et inimesi strateegiaosadesse suunata. Silma järgi vaadates on seal traffic ikka kõvasti tõusnud.
    Mis kasu sellest on? Kui vanasti sai käte kohta tugevat (mitu lk-d) arutelu just liikmete päevikutes, siis nüüd vastab palju vähem inimesi kätele (minu sample kehtib FR teema kohta, teistes eriti ei käi- va 6max vahel harva).
    Ikka loeti ju huvitavaid päevikuid väga palju ja seal avaldati oma arvamust käte kohta kuidagi palju vabamalt!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #962
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      Need päevikud olid pärast käemängu just need, mis tegid sellest foorumist sellise foorumi. Need praegused retardblogid olid meil pnewsis ka juba olemas.
      Ma kordan ennast. Aga huumor oli lugeda neid. Ntx leitsi, coca, kelle iganes päevikud. Lühipostid ja sellist sitta lendas. Mahe. Kasvõi mu enda koeraga ärkamine. Teemas noh. Mulle meeldis, igakell ärataks enda päeviku taas ellu.

      e: 6max strat on üldse välja surnud :(

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #963
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        imo on kah just strateegia 6maxis välja surnud, ennem sai blogides ikka korraliku nõu

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #964
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Võiks lihtsalt mingi selline süsteem olla, et päevikutel on eraldi new posts nupp või saad ise valida linnukesega milliseid päevikuid new posts all kuvab. Dunno kuidas tehnilise poolega on sellel viimasel variandil.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #965
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            James Bond'i film on ikka väga rigged. viimane käsi mast vs maja vs kõrgem maja vs mastirida, lol.

            Comment

            • Gettofish
              FPP Pro
              • Nov 2009
              • 259

              #966
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
              James Bond'i film on ikka väga rigged. viimane käsi mast vs maja vs kõrgem maja vs mastirida, lol.
              Pokerstars homegame?

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #967
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                mis MB konto teha, kui edasi läheb raha fulltilti ehk siis kas daala konto või euro konto??

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #968
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  ftp'st saab kyll nyyd raha ka eurodes v2lja kanda, aga viimasel kandel ca 3k usd, oli ikka mingi 15€ puudu .. mingi imekonvertimine vist

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #969
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    euro. saad eurodes kanda tilti ja tildist välja. sealne convertimis vahe on kõvasti kasulikum kui pärast maksta väljavõtmise eest euro riikides.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #970
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Ma olen oma hääle nii ära joonud. Et kõlan nagu Marcy from Californication. Not cool.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #971
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        me joome, keegi veel trt joobn v

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #972
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          me joome, keegi veel trt joobn v
                          Trt mitte. Tln is with you. Ja nii teisipäevani. Lauad nkn sitad ei viitsi enne kolmapäeva mõtlema hakatagi.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #973
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Btw, kõik kes kunagi libedale teele plaanivad minna ja omast arust easy money teha...siis palun vaadake Eesti narkomuulade mõlemad osad ära! Mõtlete ehk ümber...

                            1osa: http://www.tv3play.ee/play/242049/?autostart=true

                            2osa: http://www.tv3play.ee/play/242285/?autostart=true

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #974
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Btw, kõik kes kunagi libedale teele plaanivad minna ja omast arust easy money teha...siis palun vaadake Eesti narkomuulade mõlemad osad ära! Mõtlete ehk ümber...

                              1osa: http://www.tv3play.ee/play/242049/?autostart=true

                              2osa: http://www.tv3play.ee/play/242285/?autostart=true
                              Enne kui endaga juhtub, ei mõtle keegi tagajärgede peale piisavalt tõsiselt.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #975
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                väga 5 saade ken saani poolt.

                                Comment

                                Working...