Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mis kasu sellest on? Kui vanasti sai käte kohta tugevat (mitu lk-d) arutelu just liikmete päevikutes, siis nüüd vastab palju vähem inimesi kätele (minu sample kehtib FR teema kohta, teistes eriti ei käi- va 6max vahel harva).
Ikka loeti ju huvitavaid päevikuid väga palju ja seal avaldati oma arvamust käte kohta kuidagi palju vabamalt!
Algselt postitas lenC
Vaata postitust
Ikka loeti ju huvitavaid päevikuid väga palju ja seal avaldati oma arvamust käte kohta kuidagi palju vabamalt!
TC
Comment