Ehh.. keegi oskab öelda põhjust miks ma ei saa pokkeritubade lehele uue Windowsi useriga? DNS jms on kõik muudetud. Põhikasutajaga aga saan. Kasutan Starmani.
Nagu teada, siis iTunesist Eestis muusikat osta ei saa. Kas selle probleemi saaks nii ära lahendada kui teen endale PayPali konto asukohaga USA ja kasutan toda ostude tegemiseks?
Comment