Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
irw.. kunagi mul oli mingi kaval spyware arvutis, kuidagi lahti ei saanud, ei saanud registrit ja faile ära kustutada kuna spywarel oli kaks protsessi, mis kontrollisid üksteise olemasolu ja kui ühe protsessi ära tapsid, siis kohe ärkas uus elule ja hoidis faile kinni.. lõpplahendus oli midagi sellist, et panin HEMi vms asja käsi exportima ja veel mingi 100 asja tööle + task managerist andsin mõlemale viiruse protsessile low prioriteedi prose ressurssi kasutada, prose oli koormusega 100% peal.. siis sain kiiresti klikkides mõlemad protsessid enne maha tappa kui nad jõudsid üksteist ellu äratada, sest ei pääsenud prose kallale.. peale seda sain failid kustutatud ja registri puhtaks:-)
kuulge jagage linki või õpetust kuidas sinna Playmakersi klubi turnale netis ära registreerida.. maileia selle asja kohta kuskilt mingit kodukat või infot:-/
EDIT: nvm, sain ise teada... pokkerikool.com ja sealt Live ürituste alt saab regada
Algselt postitas Rigged
Vaata postitust
kuulge jagage linki või õpetust kuidas sinna Playmakersi klubi turnale netis ära registreerida.. maileia selle asja kohta kuskilt mingit kodukat või infot:-/
EDIT: nvm, sain ise teada... pokkerikool.com ja sealt Live ürituste alt saab regada

Comment