*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #151
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ez küssa: miks rahvas siis sinna mängima ei lähe:D?
    +1

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #152
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      HEMi jaoks on vaja, PT3 trackib niisamagi.
      Tänud ütlemast :). Muidu oleks lolli peaga 50$ kulutanud.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #153
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        ez küssa: miks rahvas siis sinna mängima ei lähe:D?
        ja jutt, et sitt soft on overrated
        kõrge rake, rakebacki pole, saast soft, 4 lauda max, trafficut vähe, bumhuntereid palju

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #154
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          ääkyll, sina ei tohi sellele vastata :D, aga tavaline nl10-20 grinder peaks just ajama taga megagigawaalaseid laudu?!?!
          4 lauda jah max

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #155
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ääkyll, sina ei tohi sellele vastata :D, aga tavaline nl10-20 grinder peaks just ajama taga megagigawaalaseid laudu?!?!
            4 lauda jah max
            10-20NL grinder peaks mängima õppima, mitte microstakesist juba bumhuntima.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #156
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              10-20NL grinder peaks mängima õppima, mitte microstakesist juba bumhuntima.
              QFMFT

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #157
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                lol

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #158
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  10-20NL grinder peaks mängima õppima, mitte microstakesist juba bumhuntima.
                  väga hästi öeldud!

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #159
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Mis bumhuntimisel viga, pigem juba algusest saadik see endale sisse harjutada :D

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #160
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      Mis bumhuntimisel viga, pigem juba algusest saadik see endale sisse harjutada :D
                      Midagi kui sa oled saavutanud oma tipu ja enam üles liikuda ei kavatse või teed seda ajutiselt kui limiidis üles liigud vms põhjustel. Aga kuskil micros juba puhtalt rahateenimisele keskenduda... Not good.

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #161
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        No türademaa ikka mignid kuked püüavad oma viieaudiseid nagu Schmeichel palle omal ajal

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #162
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                          No türademaa ikka mignid kuked püüavad oma viieaudiseid nagu Schmeichel palle omal ajal
                          rofl

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #163
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            edit: ei viitsi ikka vinguda kui päevaga 5BI plussis ja häbi hakkas endal juba.
                            tilt läks üle.
                            Last edited by KristjanLaas; 03.03.11, 02:44.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #164
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              10-20NL grinder peaks mängima õppima, mitte microstakesist juba bumhuntima.
                              Oi kui hästi öeldud, kui ma NL10st NL25te jõudsin ja peale seda Bodogist kolisin FTP'sse, ca kaks kuud läks enne kui hakkasin FTP NL25te biitima.. imho vist päris lõpuni seal winratet korda ei saanud aga NL50t lasin juba mõnuga..

                              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                              kõrge rake, rakebacki pole, saast soft, 4 lauda max, trafficut vähe, bumhuntereid palju
                              yes.. nii on, ma ka olen Bodogis mänginud... kogu nende boonussüsteem on eriti rõve, mingi mõttetud turnad ja rakeracede auhinnaks on ka mingi gtk turna piletid vms. Soft mulle enamvähem meeldis, kuigi sliderit põmst kasutada ei saanud, betid tuli koguaeg käsitsi sisestada.. laudadel layouti salvestada ei saanud, iga kord tuli ise lauad paika vedada ja õige suurusega panna.. muus osas oli laudade välimus kena ja mõnus, stackide numbrid olid suured ja selgelt loetavad, betid jms nägi ka kenasti ära ja potsize... aga rakebacki puudumine on halb lugu jah, vanasti oli võimalik mingi 20% diil sinna saada, aga eelmisest suvest kaotati rakeback ära, ainult vanad accid said seda.. minu accil obv seda ei olnud:-(

                              keskmiselt siis 600 mängijat online http://pokerscout.com/SiteDetail.asp...og&ab=46692806 FRi laudu otsi tikutulega taga, ainult õhtuti saab neli lauda täis..
                              Last edited by Rage; 03.03.11, 06:54.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #165
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Tra raisk suutsin loggeri arvutisse saada, eriti kepp on seda välja saada, CPU usage 100% on ka win

                                Comment

                                Working...