+1 nad krdi oma blokiga ajavad tigedaks.. krdi lollpead..
Nad igast küljest debiilikud. Naine saab vanemahüvitist ja käib poole kohaga tööl e. võib saada max min. palka, et hüvitis säiliks. Jaanuaris läks 0,3€(30 senti!!!) üle miinimumi palk ja maksuamet kärbib nüüd hüvitist 40€ selle eest. Neil pidi mingi retarded valem olema, et mida vähem üle läheb, seda rohkem maksma pead tagasi ja vastupidi.
Last edited by Oliverk; 02.03.11, 13:16.
Põhjus: njenaado
Comment