*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #151
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Kust kohast seda seti hiitimise % on võimalik näha?

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #152
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      HEM-s

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #153
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        PT2-e puhul on selline proge nagu setometer, PT3 puhul tuleb filtreid kasutada, HEM on minu jaoks mõistatus.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #154
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas ESTPatrick
          HEM-s
          Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
          HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%

          Comment

          • Metsapull

            #155
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Algselt postitas RudiTurbo
            Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
            HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%
            Tänud nüüd leidsin selle. Starsis see kuu mingi 6000 käega isegi 16%.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #156
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Preflop on käsi piisavalt kõva! (minuarust)
              Flop on kuldne, NUTS !
              Turnil alles märkasin et mul veel K ja Q ka ning kui laud paardub siis mul suure tõenäosusega veel fullhouse ka. Krt mulle ei meenugi nii ideaalset floppi !!!!

              Microgaming, $0.25/0.50 Omaha Cash Games, 6 Players
              Hand Converter by Pokerhand.org

              Board:
              Ranttis (BB): $
              Schtein (UTG): $8.75
              hotcocacola (UTG+1): $26.62
              kaffetrakter (CO): $18.13
              Maizeruba (Button): $30.12
              19jokr67 (SB): $43.20

              Dealt to hotcocacola Q K 3 A

              Pre-flop:
              (1 folds)
              hotcocacola calls $.50
              kaffetrakter raises to $2.25
              Maizeruba calls $2.25
              19jokr67 calls $2.25
              Ranttis calls $2.25
              hotcocacola calls $2.25

              Flop: ($12) K 4 Q (5 Players)
              19jokr67 checks
              Ranttis checks
              hotcocacola bets $6
              kaffetrakter calls $6
              (3 folds)

              Turn: ($24) T (2 Players)
              hotcocacola checks
              kaffetrakter checks

              River: ($24) 5 (2 Players)
              hotcocacola all-in $18.37
              kaffetrakter all-in $9.88

              Results:
              hotcocacola Showed Q K 3 A
              kaffetrakter Mucks J 7 9 3
              hotcocacola wins $40.86

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #157
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                PT3-e saab ka selle ebaolulise asja installida, http://www.pokertracker.com/repository/ on see täiesti olemas, salvestage ära ja importige reports tabist. Seal teisi kasulikke asju veel.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #158
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
                  HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%
                  põhjus peitub mu lapsepõlves:

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #159
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Sellel ei ole küll lapsepõlvega midagi pistmist aga http://www.youtube.com/watch?v=AWS_tJ-i24c

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #160
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Lasin eile koeral läpaka peal ühte FPS mängu pelada :D laskmisega sai ta väikse aitamisega hakkama ja liikusin ma ise. Peaks ta nüüd kähku pokkerit mängima õpetama :D

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #161
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        [img width=750 height=562]http://unpopulartruths.files.wordpress.com/2007/09/dogs-playing-poker.jpg[/img]

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #162
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #163
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas Davy
                            Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?
                            Ma olen 95% kindel, et need peavad ühe aasta sees olema

                            Comment

                            • Tisko
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 163

                              #164
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

                              [img width=410 height=145]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png[/img]

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #165
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Ranka evil american twin sister.

                                Comment

                                Working...