*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #901
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    TRA MUL OLI NII IGAV, ET HAKKASIN 3.4 DOLLARI TURBO SNG-SID MÄNGIMA JA LASIN 9 KAUPA. ESIMESED 9 OLID HEAD JA TUNDUS PÄRIS PÕNEV NING VÕTSIN JÄRGMISED 9 JA SIIS JÕUDSIN RAHADESSE AINULT ÜHEL (KOLMAS KOHT) JA SIIS PEKSIN HIIRT VASTU LAUDA JA KISASIN HOMMIKUL VARA.

    TRA KUIDAS SAAB NII TILTI MINNA, KUI KAOTAD KOLM SITAST DOLLARIT, KOLM SITAAAAAT DOLLARI JA SIIS HAKKAD MISKIST TONNAST HIIRT TAMPIM. NO BLE.T TRA MA EI SAA ARU, KUIDAS INIMESED SAAVAD NEID RETARDED MÄNGE MÄNGIDA, PRAEGU TUNDSIN, ET PEALE NEID SNG-SID PÖÖRAS AJU PEAS TEISE KÜLJE.

    SOOVITAN KÕIGILE, KEL IGAV. NELJA PÄEVA PIKKUNE TILT ON GARANTEERITUD.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #902
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Algselt postitas RudiTurbo
      Sick, praegu mõtlesin, et mix krdi pärast ma pole laptopi peal PS'is Classicu laua theme ära muutnud! See theme on nii kole ja kindlasti 15% minu tildi põhjuseks.

      Desktop arvutil oli mul pandud mingi renaissance theme ja Vida Guerra perse oli tausta pildiks pandud. Seda tädi võite kindlasti googeldada, jääte rahule.

      Praegu muutsin mingi Saloon Theme peale ja teine käsi oli AA vs JJ , flop oli J, hakkasin juba lauda kinni lükkama, river A ja insta Love selle theme vastu ;D Tõmbasin üldse stacki kohe 7k peale ja final tabelis läx korra nihu, olin juba 2k stackiga, kuid siiski panin kinni 10$ 27 inimese SNG ja 100$ tuli \0/

      Mingi hyper simple theme on ka päris kena, nüüd ma ei oskagi otsustada, kumba kasutama hakata või kui sis ühte tournidel ja ühte cashis, siis kumba kumbas :D
      Seda default theme ära küll kasuta, see teeb pimedaks. Mu enda lemmikud on ja mille vahel oma laude varieerin:
      1) Stars
      2) Shiny
      3) Hyper Simple (aga sel juhul panen custom backgroundi - sama sinine aga panen ühte tooni, võtan selle kõige heledama ääres ja painits salvestad ära)
      4) vahest harva renaissane

      Samuti vahetan ka pidevalt kaarte.

      Minule themede ja kaardide (ja isegi laudade layouti - tile/stacked/cascade) muutmine aitab paremini mängida ja kaotab ära "tüütamise" tunde ning toob mängu tagasi põnevuse :)

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #903
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        Algselt postitas ranka
        TRA MUL OLI NII IGAV, ET HAKKASIN 3.4 DOLLARI TURBO SNG-SID MÄNGIMA JA LASIN 9 KAUPA. ESIMESED 9 OLID HEAD JA TUNDUS PÄRIS PÕNEV NING VÕTSIN JÄRGMISED 9 JA SIIS JÕUDSIN RAHADESSE AINULT ÜHEL (KOLMAS KOHT) JA SIIS PEKSIN HIIRT VASTU LAUDA JA KISASIN HOMMIKUL VARA.

        TRA KUIDAS SAAB NII TILTI MINNA, KUI KAOTAD KOLM SITAST DOLLARIT, KOLM SITAAAAAT DOLLARI JA SIIS HAKKAD MISKIST TONNAST HIIRT TAMPIM. NO BLE.T TRA MA EI SAA ARU, KUIDAS INIMESED SAAVAD NEID RETARDED MÄNGE MÄNGIDA, PRAEGU TUNDSIN, ET PEALE NEID SNG-SID PÖÖRAS AJU PEAS TEISE KÜLJE.

        SOOVITAN KÕIGILE
        , KEL IGAV. NELJA PÄEVA PIKKUNE TILT ON GARANTEERITUD.
        See on lihtsalt legendaarne post, lemmikkohad tegin boldiks ;D

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #904
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          swanki video on OBV fake.
          no tra, mis on oddsid, et be a porn star promo võidab noor, trimmis, jõusaaligrinder?wtf.
          nagu sellised vennad istuvadki laua taga grindivad,taovad turnasid/cashi ja loodavad keppi saada, sest mujalt ju ei saa.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #905
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Oota, mis seal on mingi freeroll, kus võitja saab porn stariks vä? ;D

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #906
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Algselt postitas ranka
              TRA MUL OLI NII IGAV, ET HAKKASIN 3.4 DOLLARI TURBO SNG-SID MÄNGIMA JA LASIN 9 KAUPA. ESIMESED 9 OLID HEAD JA TUNDUS PÄRIS PÕNEV NING VÕTSIN JÄRGMISED 9 JA SIIS JÕUDSIN RAHADESSE AINULT ÜHEL (KOLMAS KOHT) JA SIIS PEKSIN HIIRT VASTU LAUDA JA KISASIN HOMMIKUL VARA.
              Liiga vähe teed korraga vist. Kui sa rahalaudu 9tabled, siis lihtsamate otsustega SNGsid peaksid saama 18 teha. Peab olema nii palju korraga, et kogu aeg on ajul tegemist ja pole asi aru saada, et parasjagu downswing on. Päeva lõpul vaatad graafikult, mis tulemused on.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #907
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Algselt postitas vsiu100
                swanki video on OBV fake.
                no tra, mis on oddsid, et be a porn star promo võidab noor, trimmis, jõusaaligrinder?wtf.
                nagu sellised vennad istuvadki laua taga grindivad,taovad turnasid/cashi ja loodavad keppi saada, sest mujalt ju ei saa.
                Oot kas seal ei olnud kunagi nagu see promo, et ise teed koduvideo oma naisest ja siis paremad pannakse välja ja hääletatakse parem, kes saab freerollile Grin Nüüd juba vastupidi?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #908
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  traaaaaaaaaaaaaputsikyll

                  eile kandsin unibeti 260 EEK, et teha sealseid neid 0,5-2€seid turniire.
                  Sain kasutada vaid 160 EEK, ülejäänud summat ei lasknud kanda unibeti kontolt pokkerisse, ytleb et rahalisi vahendeid pole. Kuigi näitab, et 100 EEK on veel alles.

                  3 sõimukat saatnud neile juba ;D , ei tea kas vastavad ka....täiesti haige, üüber tilt

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #909
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Algselt postitas kilu6
                    Liiga vähe teed korraga vist. Kui sa rahalaudu 9tabled, siis lihtsamate otsustega SNGsid peaksid saama 18 teha. Peab olema nii palju korraga, et kogu aeg on ajul tegemist ja pole asi aru saada, et parasjagu downswing on. Päeva lõpul vaatad graafikult, mis tulemused on.
                    9 laua Turbod tulevad nii ruttu, et peaaegu samal levelil on kõik. Algul on küll lihtne, aga kui Sa jõudad kuskil 12 lauaga viimase 5 hulka, siis minu arvates kaotad jõhkralt valuet , sest pead nii palju otsuseid tegema nii ruttu, et jube. Ning otsused sõltuvad VÄGA SUURELT vastaste stackidest ning jõuda vaadata üle kõikide stackid nii ruttu, siis vaadata oma kaarte ja arvutada enda M ja mõelda, kas Sul on lootust, et keegi enne Sind endale noa kõrile peab panema jne, siis ikka läheb jube jube kiireks.

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #910
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Tänases Terevisioonis, Martin Müürsepp tegi saatejuhuga pokkerit, panuseks oli, et kes kaotab kannab järgmisel mängul rahva sees vastasmeeskonna särki :D

                      Tra kui kino oli kui turnis pandi all-in ja peale riverit, saatejuht: "Mul on ÄSS", Müürsepp nördinult: "Mul ei ole midagi.." ;D

                      Comment

                      • Metsapull

                        #911
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Algselt postitas farik666
                        Tänases Terevisioonis, Martin Müürsepp tegi saatejuhuga pokkerit, panuseks oli, et kes kaotab kannab järgmisel mängul rahva sees vastasmeeskonna särki :D

                        Tra kui kino oli kui turnis pandi all-in ja peale riverit, saatejuht: "Mul on ÄSS", Müürsepp nördinult: "Mul ei ole midagi.." ;D
                        Päris hea lõik :) Ise küll saadet ei näinud, aga postimehe uudiste all on see ka olemas:

                        BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna hingekirja kuuluv Martin Müürsepp peab kas või üheks korraks Kalevi pingil istudes selga Rocki särgi, kuna kaotas täna pokkerimängus Priit Kuusele.

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #912
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Algselt postitas ranka
                          TRA MUL OLI NII IGAV, ET HAKKASIN 3.4 DOLLARI TURBO SNG-SID MÄNGIMA JA LASIN 9 KAUPA. ESIMESED 9 OLID HEAD JA TUNDUS PÄRIS PÕNEV NING VÕTSIN JÄRGMISED 9 JA SIIS JÕUDSIN RAHADESSE AINULT ÜHEL (KOLMAS KOHT) JA SIIS PEKSIN HIIRT VASTU LAUDA JA KISASIN HOMMIKUL VARA.

                          TRA KUIDAS SAAB NII TILTI MINNA, KUI KAOTAD KOLM SITAST DOLLARIT, KOLM SITAAAAAT DOLLARI JA SIIS HAKKAD MISKIST TONNAST HIIRT TAMPIM. NO BLE.T TRA MA EI SAA ARU, KUIDAS INIMESED SAAVAD NEID RETARDED MÄNGE MÄNGIDA, PRAEGU TUNDSIN, ET PEALE NEID SNG-SID PÖÖRAS AJU PEAS TEISE KÜLJE.

                          SOOVITAN KÕIGILE, KEL IGAV. NELJA PÄEVA PIKKUNE TILT ON GARANTEERITUD.
                          Ma olen kogu aeg öelnud, et SnG-d on kõige parem närvitreening. Üldiselt on hea tehnika mängida nii palju laudu, et mitte ühtegi showdowni pole aega vaadata, pärast, kui koht tühi lauas, näed, et kaotasid.
                          Ah, siin ma kaotasin AA-ga vä? OK, liiga kiire praegu, pärast vaatan ja nutan.
                          Ja hui sa viitsid mingite bad beatide pärast vingumiseks hiljem HH-d kammima hakata..."nagu näete, ei mingit tilti". ;D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #913
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas Metsapull
                            Päris hea lõik :) Ise küll saadet ei näinud, aga postimehe uudiste all on see ka olemas:

                            BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna hingekirja kuuluv Martin Müürsepp peab kas või üheks korraks Kalevi pingil istudes selga Rocki särgi, kuna kaotas täna pokkerimängus Priit Kuusele.

                            jap :D, mul on äss....

                            ....mul pole midagi :D

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #914
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              swanki video oli suur pettumus, selle asemel, et näha valget paksu vanameest oli mingi pornostaarist mees

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #915
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Algselt postitas Tuul
                                swanki video oli suur pettumus, selle asemel, et näha valget paksu vanameest oli mingi pornostaarist mees
                                saatke PM mulle sellest lingist, kus videot näeb ;D

                                Comment

                                Working...