*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #166
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas Tisko
    mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

    [img width=410 height=145]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png[/img]
    [img width=578 height=500]http://img357.imageshack.us/img357/6859/gdfgsdfgsdfgsbb0.png[/img]

    Comment

    • TaaviK
      FPP Pro
      • Nov 2008
      • 248

      #167
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Ranka on fish

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        Algselt postitas Tisko
        mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

        [img width=410 height=145]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png[/img]
        see tiltis mina, kuna caps lockiga tehtud screen-name.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #169
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas Davy
          Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?
          jep

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #170
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            No peabki turniire rohkem mängima, WSOP ju tulekul, vaja kätt harjutada ;D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #171
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Kas keegi mäletab mingit sellist lugu, AHVID EHITASID MAJA MAJA! ;D
              Kunagi lapsepõlves oli vinüüli peal siuke lugu, ei mäleta, kes esitas krt!

              A muidu minu lapsepõlv http://www.youtube.com/watch?v=WzzqkbUYmxQ :D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #172
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Tuleks ära keelata see youtube ;D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #173
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Kui mu Holdem Manager ei võta Table Manageris laudu sisse (ei näita), kuigi infot kogub mängijate kohta ja graafikud täienevad. Milles võib probleem olla? Ma tean, et ma kuidagi ära n*sserdanud ;D.
                  Teine probleem on see, et HEM ei kuva statse laudadel, kuigi tean, et olen ka vahel selle ära kõrvaldanud, aga oh mind, ega ma nüüd loogish tagasi ei oska panna ;D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #174
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Algselt postitas Tigrano
                    Tuleks ära keelata see youtube ;D

                    Irw, kuda Sa siuxe video peale sattusid :D
                    Kas ainult mulle tundub või on see tüüp natuke Durrri moodi? ;D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #175
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Irw, kuda Sa siuxe video peale sattusid :D
                      Kas ainult mulle tundub või on see tüüp natuke Durrri moodi? ;D
                      Sõber saatis msn, kusjuures küsisin talt ka, et kust sa sellise jama leidsid

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #176
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Kas inimesed elavad tihti kapis? Mulle pole näiteks kapist väljatulemine probleem - kappi tagasi saada on raske kuna seal tavaliselt palju riideid ja muud kila kola. Tavaliselt kui ma kappi lähen siis pean kapi tühjaks tegema. Mulle meeldib elada lükandustega kapis, millel uste peal on peeglid, see tekitab kapile mingitmoodi makseeringu.


                        WTF???


                        Mis kapist mis teema on?
                        Võiks ju öelda - olen homo. PUNKT!

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #177
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Algselt postitas antnx
                          olen homo. PUNKT!
                          level?

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #178
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            mul pole homode vastu ausalt öeldes mitte midagi, see näitab minu arust inimese ebaintelligentsust kui ta karjub homod ahju, teisalt näitab, et tal on homofoobia, mis on tingitud siis kas sellest, et ta ise homo on ja ei julge seda tunnistada või lihtsalt segane... 1ki homo pole mind veel näppima tulnud niisama, nii,et pohhui neist

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #179
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Sama siin - aga homod vahepeal lähevad ise nats üleliia kui hakkavad oma homosust meedias peale pressima. See ajab veits tilti. Nagu eelneva video kohta ma ütlesin. Et võiks ju lihtsalt ja rahulikult öelda, et ta homo on ja asi vask. Milleks reklaamida?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #180
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Psühhiaater Jüri Ennet on tervishoiuameti järelvalveosakonna juhataja Peeter Mardnaga ühel arvamusel, et homoseksuaalsus on hälve, seksuaalobjekti valiku häire.





                                KULD !

                                Comment

                                Working...