*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #181
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas Tigrano
    Tuleks ära keelata see youtube ;D

    ma üle poole min, ei suutnud seda vaadata, haige vend

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #182
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Algselt postitas kollane
      ma üle poole min, ei suutnud seda vaadata, haige vend

      aga vaadake seda, see on puhas kuld ;D.
      kui ma eile selle leidsin, siis lasin end peaaegu täis ;D

      http://www.youtube.com/v/H7Dc2VadFaY&hl=en&fs=1


      LFMAO

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #183
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        krt ei saa tööl seda vaadata:D

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #184
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas hotcocacola
          Psühhiaater Jüri Ennet on tervishoiuameti järelvalveosakonna juhataja Peeter Mardnaga ühel arvamusel, et homoseksuaalsus on hälve, seksuaalobjekti valiku häire.


          KULD !
          1973. aastast kustutasid Ameerika psühhiaatrid homoseksuaalsuse psüühikahäirete nimekirjast. Maailma Tervishoiuorganisatsiooni Rahvusvahelisest Haiguste Klassifikatsioonist kaotati homoseksuaalsus kui diagnoos 1992. aastal.
          Allikas: http://et.wikipedia.org/wiki/Homoseksuaalsus

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #185
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Algselt postitas fishh
            also, totally randomly decided to try a little fun experiment. Starting with a $10 bankroll I'm playing ring game NL hold'em on PokerStars, starting out at $0.01-$0.02 and not moving up in limits until I have 500 big blinds at the next limit. Why? It's kinda fun. Also, I'll be documenting the results in a thread in the Full Contact Poker forum as well as making videos of it at PokerVT. So far I've played two sessions, 145 hands total and have had a good run winning $6.29. When I get to $25 I'll jump to $0.02-$0.05.

            The goal is to run it up to like $100,000 in about three years or so. If I go broke I'm just going to quit, but I'm trying to avoid brokedom by being careful with my buy in amounts. Whatever my bankroll is, I will always buy in for 1/5th of my total bankroll. So, in the $0.01-$0.02 game I'll start with $2.00. If I were to happen to lose the $2.00 my next session would be 1/5th of the $8.00 bankroll I have left (1.60). I'll continue to do that as long as the game allows, meaning if I dip below the minimum buy in I'll be forced to gamble. I won't go down in limits.


            See siis Negreanu blogist. Hea võimalus temaga cashi mängida :D
            Väga hea promo Starsile, kes ei tahaks Negreanuga ühes lauas mängida.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #186
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              kindlalt lendab ta mingi aeg bustoks, aga hiljemalt NL25 =)

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #187
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                mis ta PS kasutaja on?=

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #188
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Ma arvan, et ta ei lähe bustoks.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #189
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Ma arvan, et ta saab igakord calli kui oma premiumitega allin läheb. Kes ei tahaks oma 27o-ga teda ära kottida.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #190
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      NL25 küll ei usu... Mid-stakesis vb.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #191
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Mina küll sooviks, et minu AA-sid pidevalt calliksid mingid keskpärased käed ja vaevalt nüüd talle päris tormi jookstakse, et iga hinna eest oma raha talle anda.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #192
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #193
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas alaska
                            No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....
                            Paaritul levelil

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #194
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Algselt postitas alaska
                              No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....
                              No kindlasti ei tea, mida see mees võib mõelda, ta on miljon levelit meist kõrgemal ja ees oma mõtlemisega. Arvan, et ta jookseb üle nendest levelitest seal

                              Comment

                              • Metsapull

                                #195
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                Sonderling (BB): $3.65
                                morrmalika (UTG): $2.00
                                WelshJOE (UTG+1): $14.15
                                Gimli86 (UTG+2): $14.55
                                Newcomer_S14 (MP1): $4.40
                                Hero (MP2): $12.70
                                jarapin (CO): $6.00
                                Traikent (BTN): $10.45
                                don_poker777 (SB): $5.90

                                Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K K
                                1 fold, WelshJOE calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 4 folds, WelshJOE raises to $2, Hero calls $1.50

                                Flop: ($4.15) 3 7 Q (2 players)
                                WelshJOE checks, Hero checks

                                Turn: ($4.15) K (2 players)
                                WelshJOE bets $2.50, Hero raises to $6, WelshJOE raises to $12.15, Hero calls $4.70 all in

                                River: ($25.55) 2 (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $25.55
                                WelshJOE shows A A
                                Hero shows K K
                                Hero wins $24.30
                                WelshJOE wins $1.45
                                (Rake: $-0.20)

                                Comment

                                Working...