Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
täna õhtu otsa olnud. üldse viimasel ajal hakanud ära kaduma nett tihti, siiamaani ruuteri restart aidanud, aga närvidele käib.
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment