*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trippin567
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 65

    #961
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kellelgi veel Starmani nett väga väga aeglane on?
    täna õhtu otsa olnud. üldse viimasel ajal hakanud ära kaduma nett tihti, siiamaani ruuteri restart aidanud, aga närvidele käib.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #962
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Kes foorumist on Paf8844?

      E:vb ei taha avaldada, aga just oli tildis huvitav pot kus ta reraises preflop kasutajat acn8 ja flopil J22 leadis, tehti kolmekordne raise ja paf lükkas nuppe ning vastane foldis:) seal folditi sulle QQ muidu. kui bluff, hea aga muidu jäi value saamata :)
      Last edited by udikaz; 16.02.11, 00:13.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #963
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas trippin567 Vaata postitust
        täna õhtu otsa olnud. üldse viimasel ajal hakanud ära kaduma nett tihti, siiamaani ruuteri restart aidanud, aga närvidele käib.
        ise ka ruuterile paar korda restarti teinud, aga ikka jamab. nüüd laseb youtubesse ja googlisse ligi isegi. ennem ei saanud. eesti saitidele üldjuhul saab.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #964
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Võib-olla mingitesse second hand omadesse saad, aga suuremad koolid vaatavad pigem eksamite hindeid+osadel sisseastumiskatsed.
          tänapäeval paned andmed saisi ja mingi arvuti paneb su eksamitulemuste järgi pingeritta:D

          aga ntx ttkk, tallinna majanduskool, võtavad keskmise hinde järgi riigieelarvelistele, eelmine aasta sai ikka päris madala keskmisega juba. need siis kõrgkoolid(kõrgkool ja ülikool 2 eri asja tegelikult, ühed vaatavad hinnet, teised eksamit)

          aga seda jh, et need on second handid suht:D

          meil oli suht liberaalne kool puudumiste suhtes. 4 paralleeli peale ei visatud kedagi vist ainult puudumiste pärast välja ja seal mõned käisid kord 2nädala tagant viimasel aastal.
          Last edited by con; 16.02.11, 00:12.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #965
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Endal ka täna nett totaalselt koomas. Ja ma ei usu, et asi Starmanis on, sest Elisa Mintiga täpselt sama seis. Laeb küll enamus lehed ette, aga hullult uimane, youtube video käivitamiseks laeb näiteks üle 10 sekundi...

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #966
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              mul sama värk. on starman ja tallinnas elan.
              E:aga huvitav on see et downloadib normaalse kiirusega...
              Last edited by udikaz; 16.02.11, 01:42.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #967
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #968
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Täiesti ***** mida see nett viimased 3h teinud on. Soft täiesti koomas, kogu action toimub 3sekundit hiljem. Lõpuks jooksis täiesti kokku ja näitas 2x korda väiksemat bankrolli

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #969
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Täiesti ***** mida see nett viimased 3h teinud on. Soft täiesti koomas, kogu action toimub 3sekundit hiljem. Lõpuks jooksis täiesti kokku ja näitas 2x korda väiksemat bankrolli
                    pakun starman....

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #970
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                      pakun starman....
                      Kas paneme lukku ?

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #971
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kui termomeeter naitab 100F, pannakse asjad kokku ja minnakse ylemuse toodud kahte kasti olut lahendama. Palk jookseb, aga kes parast koju soidab, seda ei tea...

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #972
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          meil siin hispaanias ka viimased päevad nett jõle uimane olnud...samas kui midagi downloadima panna, siis tõmbab max kiirusega.
                          kokkusattumus eestiga? :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #973
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            kuidas hispaanisa pokkeriga läheb?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #974
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Kui ma brauseriga lähen 888.com, laseb ilusti, aga softis on miskid reklaamitulbad? kus on EMTA blokeeringuleht lol?

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #975
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                tänapäeval paned andmed saisi ja mingi arvuti paneb su eksamitulemuste järgi pingeritta:D

                                aga ntx ttkk, tallinna majanduskool, võtavad keskmise hinde järgi riigieelarvelistele, eelmine aasta sai ikka päris madala keskmisega juba. need siis kõrgkoolid(kõrgkool ja ülikool 2 eri asja tegelikult, ühed vaatavad hinnet, teised eksamit)

                                aga seda jh, et need on second handid suht:D

                                meil oli suht liberaalne kool puudumiste suhtes. 4 paralleeli peale ei visatud kedagi vist ainult puudumiste pärast välja ja seal mõned käisid kord 2nädala tagant viimasel aastal.
                                Kõige lihtsam ja parem , on siiski võimaluklt palju kohal käia ja oma asjad õigel ajal ära teha. Siis väldid probleeme.

                                Comment

                                Working...