*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #646
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kui tõsiselt me peaks üldse kauge maa tegemistesse suhtuma? Kus on me poliitikavaatlejad? Potsataja, inward, niki ...kes meil seal veel on? Kui jätame kõrvale, ääää, ma ei saa nüüd puhkama minna, esitlused, siis mis? Kui kaugele see asi areneda võib meie jaoks? Või on meil pohhui?

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #647
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Nonii, Hoss, tunnista üles mis sul Ranka naisega on
      SUHE

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #648
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Õige naine! Nagu ma olen aru saanud, oled sa pikalt merel, siis peab selleks ajaks olema kedagi teist käepärast võtta. Ja kui sinu järjekordsel saatmisel on tatilapp täis ilastatud, kõlbab maarott ka. Soovitavalt rahakas. Ranka, kuda winrate on?

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #649
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Nii pikalt ka merel pole, aastast olen pool kodus

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #650
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            lol

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #651
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Aga sul igas sadamas pruut on? Maale sind üldse lastakse?

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #652
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Ah, perse, vahet pole, Ranka käib meil ju keibaarides, tema kätte võib iga naise usaldada

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #653
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Solid tekst, tundub et stroh 80% töötab
                  Nagu öeldud, siis olen rohkem huviline, kui ekspert, rääkimata maailmapoliitikast. Videos on muidu ajakirjanike poolt välja toodud analüüs ja eeldatavad tagajärjed. Ausalt öeldes väga üllatav, et president nii ükskõikselt rahva suhtes käitub ja tagasi ei astu. Meie jaoks ma ei tea....

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #654
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    LOL, stroh on nuts! Meie jaoks vist tagajärgi polegi. Pigem nende endi jaoks...päris suur osa eelarvest on pandud turistide õlgadele, aga tead sa praegu mõnda turisti, kes lähimal ajal sinna minna tahaks? Saeme oksa, kus ise istume. Kuigi ei saa ju lihtinimesi süüdistada, nende jaoks on mubarak lihtlabane diktaatorist röövel kelle võiks saddami eeskujul kuhugi riputada ning need röövitud miljardid riigikassasse tagastada. Muidugi võimalik, et peksan segast, nagu mul psühhiaater ütles. Stroh, ju nõu

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #655
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Hoss, kas me tegime sinuga selle miniflipi või freakyga? Krt üldse ei mäleta, aga seda tean, et genklubi ukse taha jäin kuna sularaha polnud. :D
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #656
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kui keegi tahab igavust tappa siis leidsin OOT-st siukse threadi : http://forumserver.twoplustwo.com/62...-years-819496/

                        Saab paar tundi ära tappa,mängida ei suuda nagunii siukse tuumapohmelliga..

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #657
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          LOL, stroh on nuts! Meie jaoks vist tagajärgi polegi. Pigem nende endi jaoks...päris suur osa eelarvest on pandud turistide õlgadele, aga tead sa praegu mõnda turisti, kes lähimal ajal sinna minna tahaks? Saeme oksa, kus ise istume. Kuigi ei saa ju lihtinimesi süüdistada, nende jaoks on mubarak lihtlabane diktaatorist röövel kelle võiks saddami eeskujul kuhugi riputada ning need röövitud miljardid riigikassasse tagastada. Muidugi võimalik, et peksan segast, nagu mul psühhiaater ütles. Stroh, ju nõu
                          turismi osakaal egiptuse skps on aastal 2009 12 mlrd $, kogu skp 472 mlrd $, arvuta ise :)

                          turism taastub lähiajal ja paremini, kui enne (suure tõenäosusega). Kui põnevam on see, kuivõrd saavad islamifanaatikud võimule lähemale. sellest sõltub suuresti stabiilsus lähis-idas.

                          üks põnevamaid 2011 aasta sündmusi maailmapoliitikas obv
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #658
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Hoss, kas me tegime sinuga selle miniflipi või freakyga? Krt üldse ei mäleta, aga seda tean, et genklubi ukse taha jäin kuna sularaha polnud. :D
                            ja keegi ei saanud paari euriga aidata?:D
                            meil jäi mrriver illuka ukse taha:D

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #659
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Hoss, kas me tegime sinuga selle miniflipi või freakyga? Krt üldse ei mäleta, aga seda tean, et genklubi ukse taha jäin kuna sularaha polnud. :D
                              Krt mina küll mingit miniflipi ei mäleta....

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #660
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                ja keegi ei saanud paari euriga aidata?:D
                                meil jäi mrriver illuka ukse taha:D
                                Ma läksin täitsa üksi (seltskond genis) ja ei taibanud täis peaga küsida kusagilt. :P

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Krt mina küll mingit miniflipi ei mäleta....
                                Siis oli freaky vist.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...