Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Pole PTR-i veel kasutajat teinud,aga homme uurin seda asja :D.Ei teadnud,et siuke võimalus olemas on.Daaamn.
Murest ka.
Kui keegi oskab mind mu msn-i murega aidata ma oleks ülimalt tänulik ja teeksin kunagi irl õlle välja kui näeb.
Msn nimelt näitab teistele,et ma offline juba kolmandat kuud ja korda ei saa.
Eile siis lasin msni maha sealt add & remove programsi alt ja tõmbasin kõige uuema live msn-i ja ikka täpselt sama kepp.Üks sõber juba küsis,et kas ma peidan ennast millegi eest :D.
Täiesti rigged shit.
Pole PTR-i veel kasutajat teinud,aga homme uurin seda asja :D.Ei teadnud,et siuke võimalus olemas on.Daaamn.
Murest ka.
Kui keegi oskab mind mu msn-i murega aidata ma oleks ülimalt tänulik ja teeksin kunagi irl õlle välja kui näeb.
Msn nimelt näitab teistele,et ma offline juba kolmandat kuud ja korda ei saa.
Eile siis lasin msni maha sealt add & remove programsi alt ja tõmbasin kõige uuema live msn-i ja ikka täpselt sama kepp.Üks sõber juba küsis,et kas ma peidan ennast millegi eest :D.
Täiesti rigged shit.

Comment