*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #631
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Palun öelge keegi, kuidas ma saaksin FTP 5k punktide eest kuidagi dollareid :D
    Stepid ja ainult stepid. 5k punni eest peaks vähemalkt üks 24+2 token ikka tulema.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #632
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Steppidega on jah see jama, et muudkui astud ja astud ja kui komistad, siis on kellad. Aga grindi nats juurde ja varsti peaks pisiFTOPs tulema, lähed hitid seal.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #633
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Palun öelge keegi, kuidas ma saaksin FTP 5k punktide eest kuidagi dollareid :D
        otsi Hispaaniasse korter. easier imo.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #634
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Aga üldse ei imesta kui mõne aja pärast on näiteks FT musta notsu poes Hispaaniasse mõnus pesake grindimiseks rendile anda. See küll liiga suur tuba, et selliseid asju teha, aga ise mingi väiksema toa bossina pakuks küll tegijale sellist võimalust. Las maksab renti (mingit mõistlikku) ja raket ka. Tema häppi ja mina ka. Kjmrc, kogu punkte, anna muudkui hagu ning kunagi on eldoraado sind ootamas. Ja kui pole, siis ostad FT poest särke :D

          Comment

          • mihkel88
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 140

            #635
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Trio nl10 lauas istub mees stattidega 93/13 ja wtsd 55... on päev otsa istunud lauas ja 450 käega kaotanud üle 400 euro 1 tabledes.

            ma ie saa aru, miks ta kusagil kõrgemal oma raha ei põleta.
            Last edited by mihkel88; 10.02.11, 20:03.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #636
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Mis kasu mul on stepi pileti ostmisest kui praegu vaatasin ja mitte ükski hing pole reganud sinna :D

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #637
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Aga ära osta siis stepi oma, 5600 punni on 26 daala pilet, grindi nats juurde ja võta see.

                Edit: pljäää, oleks mul sinu mured :D

                Edit1: Aga kuna mul praegu muresid pole, siis ei taha isegi nii pisikesi :D
                Last edited by ristijeesus; 10.02.11, 20:17.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #638
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas mihkel88 Vaata postitust
                  Trio nl10 lauas istub mees stattidega 93/13 ja wtsd 55... on päev otsa istunud lauas ja 450 käega kaotanud üle 400 euro 1 tabledes.

                  ma ie saa aru, miks ta kusagil kõrgemal oma raha ei põleta.
                  nimi?

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #639
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Soovitaks neid 300FTP daily double satikaid teha ühe laua omad. Võidad pileti saad unregister panna ja teha ükskõik mis 12$ turna või sng.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #640
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
                      Soovitaks neid 300FTP daily double satikaid teha ühe laua omad. Võidad pileti saad unregister panna ja teha ükskõik mis 12$ turna või sng.
                      Tänan, ei teadnud seda veel! Daily double bi on ainult $6 ju, miks $12?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #641
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Tänan, ei teadnud seda veel! Daily double bi on ainult $6 ju, miks $12?
                        Early Double on $6, Daily on $12.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Kuule ei märgand ise sind selle suure raffamassi seas, miks ei tuld tere ütlema?

                          Ostsin 18 pindist aleksandrit ja paki torino sarve makarone ning kaks adi dushigeeli ja pea ja õlad shampooni.
                          Peab ju nädalavahetuseks valmistuma.
                          Ega ma sind ka ei märganud ju. Ise ma magasin kodus ja naine käis riideid ostmas siis oli sind kuskilt eemalt möödaminens järjekorras näinud :)

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #643
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Nonii, Hoss, tunnista üles mis sul Ranka naisega on

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #644
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #645
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                                Early Double on $6, Daily on $12.
                                Selge, mul ei tulnud meelde need :P Aga sellegipoolest tänud, ei teadnud seda, nüüd saab mingit motti neid punkte raisata vähemalt:D

                                Comment

                                Working...