Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Kui tõsiselt me peaks üldse kauge maa tegemistesse suhtuma? Kus on me poliitikavaatlejad? Potsataja, inward, niki ...kes meil seal veel on? Kui jätame kõrvale, ääää, ma ei saa nüüd puhkama minna, esitlused, siis mis? Kui kaugele see asi areneda võib meie jaoks? Või on meil pohhui?
Algselt postitas Timpz
Vaata postitust


Comment