*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #511
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    vaja viinaraha välja võtt we?
    "kõrisi" ei norita!

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #512
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      stars jebib jälle ajudesse jah?
      stars on IMO täiesti mõttetu sait...

      kahjuks/õnneks ainult tänu Home Game mängudele Ma sinna sisse login...

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #513
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        kahjuks/õnneks ainult tänu Home Game mängudele Ma sinna sisse login...
        Teil mingi oma klubi, või oled PP klubis???

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #514
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          vaja üks tähtis kanne teha ag millegi pärast ei saa lehele ligi. viina võtmine jääb kuu lõppu proovin kuu keskel mitte jooma sessile minna.
          Ära nüüd selle kandega nii väga pabista, kui ei saa ligi täna siis ei saa, küll ükskord ikka saad.

          Ja joomise kohapealt oled küll edusamme siis teinud :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #515
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Starsi NL100 FR-s vähemalt on juba mõned HU pomod, kes ilmselt laudade puudumisel ownivad mehiselt HU FR rege. Kuna nad mängivad paaril laual ja reeglina laua täitudes teevad tallad, siis nende vastu mängida üle 10 käe on ikka 14+ laual samal ajal lastes väga -EV vähemalt minule ja olen aegajalt selliseid quitinud siis. Aga üldiselt su jutuga igati nõus - siiras rõõm ju kui vast tehtud lauda reg istub, et siis veidi mängu teha, et laua täis saaks kiirelt.
            Olen ise FR HU-d mänginud ja ma arvan, et ilma readideta regulari vastu HU-d lastes eelis on väga väikene, võib-olla seda ei olegi. Isegi siis kui vastane 24 tableb (23 täislauda, ühes HU-d), sest absoluutselt iga full-ringi regular headsupis on täiesti erinev. Mõni jääb nitiks, teine jälle üleadjustib ja selleks oleks vaja nüüd reade. Paraku full-ring laud saab enne täis või regular lahkub kui need readid tekivad.

            Samas isegi fishi vastu full-ringis on kole tüütu HU-d mängida. Fishid on suuremad kui headsupi fishid aga reeglina on nad kole passiivsed ning readi võimatu kätte saada - ennem saab laud täis.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #516
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Jubin Vaata postitust
              ju siis oli sitt rekkamees lihtsalt. Vanematel masinatel on see kärin täiesti standard. Ei pannud tähele kas ta seal üldse siduridki kasutas ja kui kasutas siis ka obv valesti. Vene suurtel masintel on double-clutching almost a must, kui mitte triple clutching ja niimodi rapsides ei saa sa ühtegi käiku sisse.
              istu sisse oma double clutchingu jutt, kui pole ise mõne suurema vene masinaga sõitnud või ei tunne käigukasti ehitust. Videos on tegu konkreetselt perses sünkronitega kastiga, juht kasutab kõike nippe õigesti.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #517
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                istu sisse oma double clutchingu jutt, kui pole ise mõne suurema vene masinaga sõitnud või ei tunne käigukasti ehitust. Videos on tegu konkreetselt perses sünkronitega kastiga, juht kasutab kõike nippe õigesti.
                Ma ei tea, mis masinatega sina sõitnud oled, aga need kus mina roolis olnud olen, on alati tahtnud vahesidurit.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #518
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  mul on ikka sitaks vedanud erinevate loteriiidega. mu meiliaadress on juba ainuüksi selle aasta jooksul 60-l erineval loteriil kogusummas vähemalt mill taala võitnud. nüüd jääb ainult see raha kõik kokku korjata ja uusi võite ootama jääda.

                  Comment

                  • DaddyDuffy
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 31

                    #519
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Kas keegi teab mõnda ewalletit kuhu saab UNET-iga insta raha peale ?
                    Või kui keegi saaks välja aidata hädast siis pm palun..

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #520
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Siuke nali,et mingi punt oli kellegilt Zynga pokkeri chipse facebookis varastanud ja mingi 62$k-ga maha müünud ja kõrbesid ning läksid kinni.
                      Krt kes see ostab neid üldse :D:D?!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #521
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Neid kohti on küllalt kuhu müüa. Näiteks see http://www.pokerhex.com/index.html

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #522
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Edit:

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #523
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Neid kohti on küllalt kuhu müüa. Näiteks see http://www.pokerhex.com/index.html
                            Oh, mul 30m chippi. Saan miljonäriks?

                            Comment

                            • ninasarvik11
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 126

                              #524
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              kas keegi siit foorumist oli saates "summ" ?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #525
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Lol, tahtsin just sama küsida :D

                                Comment

                                Working...