Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
start-programs-postgresql-pgadmin
sealt peaks ka saama buckupi teha, aga mina seda backupi viimane kord restoreda ei saanud :D
ebameeldivuste vältimiseks arhiveerib mul HEM iga imporditud käe teisele kettale.
start-programs-postgresql-pgadmin
sealt peaks ka saama buckupi teha, aga mina seda backupi viimane kord restoreda ei saanud :D
ebameeldivuste vältimiseks arhiveerib mul HEM iga imporditud käe teisele kettale.

Comment