Käekellad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1

    Käekellad.

    Tere foorumirahvas, tekkis siis huvi käekella järgi, et äkki leidub mõni suurem asjatundja kes oskab soovitada ja suunata.
    Nimelt otsiks midagi mis oleks kvaliteetne ja hinnatud firma, mis enamjaolt ikka pühendunud kelladele (mitte nagu Armani, kus minu arust ei maksa kell vaid pigem see nimi ja on rohkem nagu kõigetootja, ala "vaata mul Armani").

    Ei soovi midagi väga ulmet ka aga midagi vahepealset mille hind ei ületaks 250€.


    vbl nats segane aga kui leidub mõni kes sai enamvähem aru siis oleksin väga tänulik igasuguse abi eest :)

    Tänud
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #2
    Re: Käekellad.


    Need on päris head ja kenad ka imo

    edit: vennal on ja soovitas. Neid Solarises allkorrusel mingi Reedes vms müügil, aga nh sealsed hinnad on päris retardid.
    Last edited by raunsz; 31.01.11, 17:16. Põhjus: asd

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #3
      Re: Käekellad.

      Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese. Ning lisaks hakkavad kõik pakkuma lihtsalt neid kellasid, mis nendel endil/sõbral on, sest need on parimad. Objektiivset arvamust väga raske sellisest teemast oodata.
      Minu mõtted on sellised.

      Comment

      • mihkel7
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 259

        #4
        Re: Käekellad.

        Sellisesse hinnaklassi jäävadki põhiliselt sellised riidetootjate kellad, muude normaalsete tootjate asjad natuke kallimad ikka.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #5
          Re: Käekellad.

          SEIKO on selline safe bet

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: Käekellad.

            Multibrand retail concept located in downtown Tallinn that carries menswear, womenswear, footwear and accessories from the most iconic streetwear brands.


            sellised värvilised on päris kenad imo. ei oska öelda, millist otsid tho.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #7
              Re: Käekellad.

              solarise keerdukse juures on kullapood kus olid kenad cK kellad nahkrihmaga.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #8
                Re: Käekellad.

                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese.....
                I don't think so Tim.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #9
                  Re: Käekellad.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #10
                    Re: Käekellad.

                    Käisin ka millagil seal Solarise Gold shopis ja nägin mitut väga kena kella, enamik seal 2-3k eeki kandis.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #11
                      Re: Käekellad.

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese. Ning lisaks hakkavad kõik pakkuma lihtsalt neid kellasid, mis nendel endil/sõbral on, sest need on parimad. Objektiivset arvamust väga raske sellisest teemast oodata.
                      Minu mõtted on sellised.
                      Olgu, ütleme nii, et minu maitses oleks nahkrihmaga ja mitte elektrooniline. endil/sõbral kellad huvitavad ka eks nendes ka ju midagi head.
                      Ja tõepoolest arvasingi, et sellise hinnga ei saagi midagi väga head aga nii muuseas tootjate poole pealt siis mida arvate POLICE toodangust?

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #12
                        Re: Käekellad.

                        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                        Olgu, ütleme nii, et minu maitses oleks nahkrihmaga ja mitte elektrooniline. endil/sõbral kellad huvitavad ka eks nendes ka ju midagi head.
                        Ja tõepoolest arvasingi, et sellise hinnga ei saagi midagi väga head aga nii muuseas tootjate poole pealt siis mida arvate POLICE toodangust?
                        siis mine vaata solarisse. police on küll kvaliteetne aga nende disain on ka suht omapärane. väga suured ja palju nupukesi jne, mitte kuigi minimalistlikud.

                        umbes sellised jäid silma mulle:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Käekellad.

                          Eestis on asi suht ******.. mingi 3-4 aastat tagasi otsisin ka endale kella... mind huvitas et peale välimuse oleks ka funktsioone... tol ajal väga balla mees ei olnud.. seega mingi kuni 5keeki otsisin kella.. davai uurin siis netist, et kust võiks asjalikku nõu saada, kus keegi oskaks rääkida mis vahe mis kelladel on ja mida jälgida jne.. leidsin isegi Roosikrantsi tn ühe firma mis nö pakkus ka konsultatsiooni.. davai ma lahke mees.. saatsin neile enne meili ette, et hinnapiir selline, minu enda poolt oleks nõudmiseks a la metallist käerihm ja veel mingid asjad.. et mõtisklege, ma tulen kahe päeva pärast läbi siis nõu küsima.. jõudsin siis sinna.. no türagi see tropikari mingit konsultatsiooni pakkus.. ikka nämmutati niisama, et näe vaadake riiulitelt ise.. siinpool on meil armani ja see ja too.. siin pool on Tisso ja nood asjad.. et vadake mis meeldib.. obv saatsin perse nad selle jutuga.. ja siis põmst tegingi nii, et surfasin mööda poode ringi.. vaatasin mis kellad välimuse järgi meeldisid.. kohapeal kunagi ükski müüja ei teadnud midagi funktsionaalsusest, ehk palusin neil lihstalt mudeli numbri üles otsida, kirjutasin üles ja siis surfasin netis vastava firma kellad läbi.. lõpuks jäin Citizeni Marinaut ühe mudeli juurde..

                          üldiselt siiski, mõtle hinnapiir, kui tahad Breitlingeid vms.. siis on teine tera.. kui oled valmis mingi 800euri kandis kulutama, siis soovitaksin Tisso multi-touchi.. juhul kui sind lisafunktsionaalsus huvitab.. kui tahad lihstalt säravat ja ilusat, siis lase kellapoodides ringi ja vaata mis meeldib... Casio kelladel on ka funktsionaalsust palju, aga välimus väga ei meeldinud, Citizenil on ka hea valik...

                          nagu ikka Eestis.. suht v'ttus on siinne teenindus, kui midagi tahad, pead ise ikka selgeks asja tegema ja siis täpselt ütlema ja tellima..

                          <sitta kanti kummide/led-pirnide/kellade/tehnikaga jms asjadega jauranud Rage>

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #14
                            Re: Käekellad.

                            Ära endale Luminox Blackout kella osta. Või ma saan hästi kadedaks :P

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #15
                              Re: Käekellad.

                              Tänud Rage pika ja selgitava vastuse eest :)

                              Comment

                              Working...