Edit: enamus mudeleid neil välja müüdud ja leiab "Watch Museum" alt. Ebays peaks enamik olema kindlasti saadaval.
Selgus varasemaid Breaking Badi hooaegu vaadates, et seal Walteril sama kell mis mul :P. Uuemates hooaegades miski Casio kalkulaatoriga vms igavam mudel. Rääkides veel sarjast, siis tal seal ka cool masin - Pontiac Aztek. See on nii rõveda disainiga, et suisa kena. Mitmes kohas vist maailma koledamaks autoks valitud. Müügilt koristati ka suht kiirelt.
Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:
Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
Keegi oskab öelda, mis kellaga tegu oli? Kunagi keegi pani siia pildi isegi vist, aga praegu ei leia küll, võib-olla Alaska, aga tema pandud pilti ei kuva enam kahjuks.
Selgus varasemaid Breaking Badi hooaegu vaadates, et seal Walteril sama kell mis mul :P. Uuemates hooaegades miski Casio kalkulaatoriga vms igavam mudel. Rääkides veel sarjast, siis tal seal ka cool masin - Pontiac Aztek. See on nii rõveda disainiga, et suisa kena. Mitmes kohas vist maailma koledamaks autoks valitud. Müügilt koristati ka suht kiirelt.
Ma mõtlesingi, et mis sigakole auto see küll on, millega ta sõidab:)
Mis trakse te kasutate? Mul on tavaliselt "Nevsoje Zarja" toodang peal. 2 erinevat ühed vihmase ilma ja teised suvisemad, mis rohkem sandalettidega sobivad.
Comment