Käekellad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oTT
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 180

    #76
    Re: Käekellad.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #77
      Re: Käekellad.

      Algselt postitas oTT Vaata postitust
      kannaksin iga kell ennem seda, kui mõnda vinüülplaadisuurust "omglookatme" breitlingit. ausalt!

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #78
        Re: Käekellad.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Endal selline:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ostetud siit (lõpmatu lahedate kellade allikas):



        Pole vaja tänada. Olge lahked.

        Edit: enamus mudeleid neil välja müüdud ja leiab "Watch Museum" alt. Ebays peaks enamik olema kindlasti saadaval.
        Selgus varasemaid Breaking Badi hooaegu vaadates, et seal Walteril sama kell mis mul :P. Uuemates hooaegades miski Casio kalkulaatoriga vms igavam mudel. Rääkides veel sarjast, siis tal seal ka cool masin - Pontiac Aztek. See on nii rõveda disainiga, et suisa kena. Mitmes kohas vist maailma koledamaks autoks valitud. Müügilt koristati ka suht kiirelt.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #79
          Re: Käekellad.

          Peale 330€ EPT turbo 2. kohta otsustasin endale uue kella osta. Võitjaks osutus:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mõistlik hind, ilus välimus + safiirkristall klaas. Winwinwinwin

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #80
            Re: Käekellad.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


            Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
            Keegi oskab öelda, mis kellaga tegu oli? Kunagi keegi pani siia pildi isegi vist, aga praegu ei leia küll, võib-olla Alaska, aga tema pandud pilti ei kuva enam kahjuks.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #81
              Re: Käekellad.

              Rado Ceramica kellad on sarnaned, polnud päris see imo, aga close enough:

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #82
                Re: Käekellad.

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Selgus varasemaid Breaking Badi hooaegu vaadates, et seal Walteril sama kell mis mul :P. Uuemates hooaegades miski Casio kalkulaatoriga vms igavam mudel. Rääkides veel sarjast, siis tal seal ka cool masin - Pontiac Aztek. See on nii rõveda disainiga, et suisa kena. Mitmes kohas vist maailma koledamaks autoks valitud. Müügilt koristati ka suht kiirelt.
                Ma mõtlesingi, et mis sigakole auto see küll on, millega ta sõidab:)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #83
                  Re: Käekellad.

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  Ma mõtlesingi, et mis sigakole auto see küll on, millega ta sõidab:)
                  vähemalt keegi on vaeva näinud (täitsa kobe tuuning) selle "kena" autoga.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  muidu lahe kellade teema täitsa

                  no OT anymore.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #84
                    Re: Käekellad.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Peale 330€ EPT turbo 2. kohta otsustasin endale uue kella osta. Võitjaks osutus:
                    Mõistlik hind, ilus välimus + safiirkristall klaas. Winwinwinwin
                    mida need kolm ringi seal tähendavad. kirev pask, ütleks ma :P

                    Comment

                    • purpur
                      Räme Fish
                      • Jul 2009
                      • 21

                      #85
                      Re: Käekellad.

                      Mis trakse te kasutate? Mul on tavaliselt "Nevsoje Zarja" toodang peal. 2 erinevat ühed vihmase ilma ja teised suvisemad, mis rohkem sandalettidega sobivad.

                      Last edited by purpur; 09.09.11, 10:40.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #86
                        Re: Käekellad.

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        mida need kolm ringi seal tähendavad. kirev pask, ütleks ma :P
                        See on live pokkeri hud (vpip/pfr/agg).

                        P.S. Mul on moblal ka kell.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        Working...