Käekellad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #46
    Re: Käekellad.

    Algselt postitas Jubin Vaata postitust
    coca sul ülemine kell niisama riietele ja alumine ülikonnale :D?
    Keegi mingis teemas ütles, et tal need nagu kindad üks vasaku teine parema käe jaoks, dunno kumb kumma.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #47
      Re: Käekellad.

      Algselt postitas Jubin Vaata postitust
      coca sul ülemine kell niisama riietele ja alumine ülikonnale :D?
      tema postitatud kellasi üllariga kanda on suht bad beat :D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #48
        Re: Käekellad.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #49
          Re: Käekellad.

          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
          tema postitatud kellasi üllariga kanda on suht bad beat :D
          No suusakostüümiülikonnaga peaks ju ülemine ok olema?

          P.S. Mu ainuke ülikond on 900.- eegune, mille 9. klassi lõpetamiseks ostsin. Olen stiiliboss või mis?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • MagicFriend
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 369

            #50
            Re: Käekellad.

            Keegi ehk oskab mingit head vihmavarju brandi soovitada?
            Ise olen viimasel ajal kasutanud Davek tooteid.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #51
              Re: Käekellad.

              Algselt postitas EGERT Vaata postitust
              tema postitatud kellasi üllariga kanda on suht bad beat :D
              Aga räägi lahti ka siis, miks ei peaks selliseid ülikonnaga kandma ja milliseid peaks, ehk saab mõni inimene targemaks. Praegu kõlab rohkem nii, et teed coca valikut maha ilma põhjendamata ehk point hajub natuke ära.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #52
                Re: Käekellad.

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mu ainuke ülikond on 900.- eegune, mille 9. klassi lõpetamiseks ostsin. Olen stiiliboss või mis?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #53
                  Re: Käekellad.

                  lol... priceless

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #54
                    Re: Käekellad.

                    Lihtne, tutvuge etiketiga. Üldiselt black tie või white tie dresskoodiga on igasugune käekell välistatud.

                    Aga muidu sobib õhuke lihtne musta nahkrihmaga kell, mis mahub triiksärgi käise alla ilusti ära. Näiteks:

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: Käekellad.

                      Saan ma õieti aru, et õiget käekella kandes võib iga oss muutuda automaatselt sinivereliseks ?

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #56
                        Re: Käekellad.

                        ei, aga täiesti elementaarne etiketi- ja stiilitunnetus võiks ju igal normaalsel mehel olemas olla :)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: Käekellad.

                          Ma arvan, et siin foorumis üsna mõttetu see käekell + ülikond teema. Kui tihti üks pokkeripro ikka ülikonda kannab, kord kahe aasta tagant? Pigem tuleks rõhku panna sellele, et te näiteks Lätti pokkerit mängima minnes häbisse ei jääks, ehk siis kell peab olema võimalikult suur.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #58
                            Re: Käekellad.

                            Endal Dieseli kell. Saab igal pool tähelepanu ja reeglina positiivset :)

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #59
                              Re: Käekellad.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ma arvan, et siin foorumis üsna mõttetu see käekell + ülikond teema. Kui tihti üks pokkeripro ikka ülikonda kannab, kord kahe aasta tagant? Pigem tuleks rõhku panna sellele, et te näiteks Lätti pokkerit mängima minnes häbisse ei jääks, ehk siis kell peab olema võimalikult suur.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Irv, sellega on see keiss, et Antoniusel on ka ju suured käekellad, millele on veel $100k eest jääd peale visatud... :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #60
                                Re: Käekellad.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Lätti pokkerit mängima minnes häbisse ei jääks, ehk siis kell peab olema võimalikult suur.
                                Lätis häbisse küll ei tahaks jääda...

                                Comment

                                Working...