Käekellad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #31
    Re: Käekellad.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


    Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
    Midagi sellist?

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #32
      Re: Käekellad.

      Endal on mõlemad fossilid ostetud ilusti jäävad sinu hinnaklassi ja erinevaid stiile esindatud kuhjamisi.

      Siiani pole ükski alt vedanud, (umbes 4 kella omanud venna oma juba üle 10a vana ikka tiksub truult)

      Comment

      • mupsik
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 96

        #33
        Re: Käekellad.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


        Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
        Äkki mõni RADO uuem mudel ?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #34
          Re: Käekellad.

          kõik kellad nii kuradima kallid. hetkel vaatasin seda RADO kodulehte ning nii mõnigi jäi silma, aga isegi ebayst ostes peaksin oma kuu kasumi sinna alla panema. ffffuuuu

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #35
            Re: Käekellad.

            Kellateema on mu meelest overrated.
            Miks on mehel üldse mingeid aksessuaare vaja?
            Järgmine teema tuleb "Millist kõrvarõngast endale osta?".

            lol. Mitte et mul kellade vastu midagi on, aga need kellel pole, vaadake ringi. 80% meestest ja naistest on pohh, mis kell mehel on ja pole probleemi.

            Aga spordi tegemiseks on hea, kui spordikell ja pulsivöö on olemas:) Vahel vaja pulssi kontrollida ja ringiaegu võtta vms.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: Käekellad.

              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
              Kellateema on mu meelest overrated.
              Miks on mehel üldse mingeid aksessuaare vaja?
              Järgmine teema tuleb "Millist kõrvarõngast endale osta?".

              lol. Mitte et mul kellade vastu midagi on, aga need kellel pole, vaadake ringi. 80% meestest ja naistest on pohh, mis kell mehel on ja pole probleemi.

              Aga spordi tegemiseks on hea, kui spordikell ja pulsivöö on olemas:) Vahel vaja pulssi kontrollida ja ringiaegu võtta vms.
              +1. Isegi pensionärid vaatavad kella juba mobiililt, kell kui funktsionaalne ese suri välja vist 90. aastate lõpus millalgi.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #37
                Re: Käekellad.

                Mulle meeldib, et inimesed näitavad enda kellasid. Väga põnevad tunduvad ning väga sümpaatsed. Tänud veelkord ja pange aga pilte :)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #38
                  Re: Käekellad.

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  +1. Isegi pensionärid vaatavad kella juba mobiililt, kell kui funktsionaalne ese suri välja vist 90. aastate lõpus millalgi.
                  no absoluutselt pole nõus.. ma ei viitsi oma telefoni taskust või puusakotist taga ajada, et kella vaadata + mu käekell veekindel jms saan rahulikult rannas ka käe peal hoida + mul seal stopperid ja timerid jms mudru...

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: Käekellad.

                    Ma kah eriti kunagi kellade peale ei ole mõelnud ja endale niikuinii lubada ei saa, eluaeg on kõik vidinad(kellad,ketid) pidanud vastu esimese joomani, hommikul on ainult päevitamata rant käepeal tavaliselt. Aga teema on huvitav ja kellad on ilusad siin väljapakututest.

                    üks eputrilla kah:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #40
                      Re: Käekellad.

                      Pole ise pikka aega kella kandnud, aga hiljuti sain kingiks ja nüüd tõesti meeldib kanda.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #41
                        Re: Käekellad.

                        Kui juba näitamiseks läks:

                        Movado Safiro

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: Käekellad.

                          mobiili pealt on palju ebamugavam kella vaadata. Kell on kultuurne asi, mis tast ikka maha teha.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: Käekellad.

                            FTP poes on ka kellad, head odavad :)

                            Comment

                            • Jubin
                              Bännitud
                              • Nov 2010
                              • 142

                              #44
                              Re: Käekellad.

                              coca sul ülemine kell niisama riietele ja alumine ülikonnale :D?

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #45
                                Re: Käekellad.

                                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                                Kellateema on mu meelest overrated.
                                Miks on mehel üldse mingeid aksessuaare vaja?
                                Järgmine teema tuleb "Millist kõrvarõngast endale osta?".

                                lol. Mitte et mul kellade vastu midagi on, aga need kellel pole, vaadake ringi. 80% meestest ja naistest on pohh, mis kell mehel on ja pole probleemi.

                                Aga spordi tegemiseks on hea, kui spordikell ja pulsivöö on olemas:) Vahel vaja pulssi kontrollida ja ringiaegu võtta vms.
                                Kui kella pole kandnud, siis ei oska ka puudust tunda. Kui kell on igapäev käepeal, siis ei oska ilma olla. Endal 3 kella ja kõik pidevalt kasutuses.

                                Teemasse - mul endal 1 citizen eco drive mis väga ok ja probleemivaba kell ja peaks hinnaklassi mahtuma (8 aastat pole mingit probleemi olnud ja "patareid" pole ka vaja vahetada). Samas kui RW kellal läks 2 nädalat pärast ostu rihma kinnitus katki ja oli garantiisse minek.

                                Comment

                                Working...