Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #1801
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    fyp

    nii ongi :). tsiklimehed, keskaegse rahvaerakonnamehed jt pimeda viha õhutajad on klapid peas need asjad ära unustanud.
    Keskaegse? Mida sa tarbid, et see meelemõistusele niivõrd hävitavalt mõjub? Keskajas elavad ju enamasti need, keda praegune valitsus meile vägisi sisse tuua üritab. Nad ei oska ju kõige elementaarsemaid asjugi – näiteks prügi õigesse kohta panna, mine vaata Vao külas pagulasmaja ümbrust. Samas see prügiteema on üks väiksemaid probleeme. Neil puudub igasugune austus ja sallivus põliselanike ja kohalike kommete vastu.

    Vaos on veel asi enam-vähem kontrolli all, sest õnneks on seal pagulaste hulgas mingil määral euroopalikuma kultuuritaustaga inimesi nagu ukrainlased. Kohalikud on ka veel ülekaalus ja väga valvsad. Samas Euroopa riikide näitel, igas linnaosas, kus nad vähegi ülekaalu saavutavad, väljuvad asjad kontrolli alt, pannakse maksma oma keskaegsed seadused ja lõpuks kaovad sellistest getodest pea kõik põliselanikud:






    Kõik need videod näitavad, et massimmigratsioon lõhestab ühiskondi, tekitades kõikvõimalikke sotsiaalseid probleeme ja tuues kaasa kuritegevuse kasvu. Kõik seetõttu, et keskaegne kultuur ei sobitu tänapäevasega.

    Ja kas Pastilaa ise siis jaanipäeva ei tähistagi – see ju ka keskaegne, isegi paganlik komme? Samas seda ei pruugi enam kauaks ollagi, sest Soome moslemite juht andis hiljuti teada, et jaanipäev on paganlik püha ja solvab kõiki moslemeid Soomes, samuti tegi ettepaneku see ära keelata hoidmaks ära vastuolusid kogukondade vahel:
    Itähelsinkiläinen imaami Abdallah-Mahmoud Fazul al Hatami on langettanut fatwan juhannusta vastaan. Al Hatamin mukaan pakannallista alkuperää oleva keskikesän juhla on haram, loukkaa kaikkia oikeao…

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #1802
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      murjanid va kurinahad:
      jep, murjanid on tegelt töökad ja toredad:

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1803
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        murjanid va kurinahad:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Ty, lapswpõlv tuli meelde. Esimene mälestus teleka vaatamise puhul oli 80' olümpiamängude Misha ja siis tulid veel paljud sinu lingitud video analoogid.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1804
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          tabav:

          http://www.ohtuleht.ee/682604/london...-uhiseid-jooni

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1805
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            The School of Oriental and African Studies is the only higher education institution in the UK specialising in the study of Asia and Africa.

            WP, pastilaa!

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #1806
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Kommentaatore lugedes õnneks väga suur enamus eestlasi ei arva, et selles kirjutises midagi tabavat oleks. Samuti nagu selle "tabava" artikli puhul:


              Sealt ühe Rootsi-eestlase arvamus, kes ka toob välja keskaja teema:

              See reformi pläralõug on oma jutu üks-ühele maha kopeerinud rootsi punaste-sotside ajupesu pealt.
              Tegelikult: Asi pole ju rassismis, vaid inimestes, kes tulevad keskajast!
              Ja sunnivad meid kogu ühiskonnaga sedakorda tagasi minema ajaloos ca 1500 aastat.
              Midagi hoopiski tabavamat:

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1807
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                liiga palju viha minu jaoks - teie võit :)

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1808
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                  Mis vihast sa räägid?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1809
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    vabaerakonna tõus ja RE langus teeb rõõmu mullegi

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1810
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Mulle ei tee rõõmu, et nii suur % inimestest muudab oma maailmavaadet mingite üksikute uudiste peale. Järelikult lasi 10% eesti elanikkonnast ennast manipuleerida Reformi poolt hääletama. Koalitsioonileppesse ei läinud ju reformi poolt midagi tavapäratut.

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #1811
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Mulle ei tee rõõmu, et nii suur % inimestest muudab oma maailmavaadet mingite üksikute uudiste peale. Järelikult lasi 10% eesti elanikkonnast ennast manipuleerida Reformi poolt hääletama. Koalitsioonileppesse ei läinud ju reformi poolt midagi tavapäratut.
                        Tavaline RE sõnum enne valimisi-valid KE saad Putini,toimis nagu alati.Lisaks ukraina sõda.Ise valisin nö protestiks vabaerakonna.Tahtsin näha kedagi uut riigikogus.Samas ei saa ma aru,mis suunda nad esindavad ja mis on nende pikem plaan.Ega nad isegi sellest vist täpselt aru ei saa.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #1812
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          10% on ikka veel väga tagasihoidlik number tegelikult, arvestades Venemaa ja Savisaarega ähvardamist. Valimised tulevad, siis hakkavad lahedad kutid seekord tõenäoliselt EKRE vastu võitlema ja tõusevad jälle fööniksina tuhast tho.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1813
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas viki Vaata postitust
                            Tavaline RE sõnum enne valimisi-valid KE saad Putini,toimis nagu alati.Lisaks ukraina sõda.Ise valisin nö protestiks vabaerakonna.Tahtsin näha kedagi uut riigikogus.Samas ei saa ma aru,mis suunda nad esindavad ja mis on nende pikem plaan.Ega nad isegi sellest vist täpselt aru ei saa.
                            Põhimõtteliselt said nad hetkel priipääsme Rootsi lauda ja nüüd on neli aastat aega valida, mis neile tegelikult maitseb ja mis mitte.

                            ilma usaldusväärse IT-meeskonnata oleks oravatel juba eelmistel valimistel paelad olnud, aga seekord pingutasid nad tõesti üle. Vaikselt hakkavad nõukaaegsed valimised meelde tulema, kui valimistel osalemisest ei olenenud tegelikult mitte midagi.

                            E: Ojuland ja Vallbaum trikitasid samal kombel ja imekombel pääses teine isegi seekord järjekordse hüppe tagajärjel Riigikokku.
                            Last edited by Potsataja; 21.06.15, 17:44.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1814
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Mulle ei tee rõõmu, et nii suur % inimestest muudab oma maailmavaadet mingite üksikute uudiste peale. Järelikult lasi 10% eesti elanikkonnast ennast manipuleerida Reformi poolt hääletama. Koalitsioonileppesse ei läinud ju reformi poolt midagi tavapäratut.
                              Käis siin üks mees mul kodus tööd tegemas. Valimiste järgsel ajal tuli jutuks, keda valisid. Ma ütlesin, et ma paadunud sots, valisin sotsdemmid. Ta vastas, et ta ka varem valis sotse aga pärast seda, kui nad panid venelase ministriks ta enam sotse ei vali. Nüüd valis EKRE. Ma olin suht kõveras päris tükk aega.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1815
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Paadunud sots, ehk kas sa nende kokkutulekul käinud oled? Mina olen, kuid siis olid nad veel Mõõdukad. Sellest kõht kõveras olekust ei saa ma aru. Fakt on see, et Jevgeni on üks targemaid poliitikuid Eestis ja Taavi ei küündi iial tema tasemeni.

                                E: Tegin vahepeal suitsu ja mõtlesin, et pastilaa&co rõõmuks võiks Abdul Turay Eesti peaministriks nimetada ja minu poolt poleks mingit kobinat.
                                Last edited by Potsataja; 21.06.15, 18:10.

                                Comment

                                Working...