Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
jumal tänatud, lõpuks lahenes minu jaoks see saladus. nimelt on mind paarkend aastat painanud see anomaalia, et mai saa aru, kuidas keskil üleüldse mõni protsent saab eestlaste hulgas olla! aga lõpuks lahenes saladus - need olete ju Teie, Potsatajad
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust


Comment