Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #1741
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


    Eesti majanduspagulased kavatsevad Soomes pagulaste vastu meeleavalduse korraldada

    Üldiselt saan mina 350€ palka. Kas selles olen süüdi MINA? Minu raha on kõik Rõivase, Ansipi, Kallase jne taskus. Nüüd hakkab iga neeger saama üle tuhande euro kuus lihtsalt siin olemise eest. Rootsis elavad suurtes lossides, kust kohalikud on tänavale visatud ja varsti on see ka siin nii. Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1742
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Rofl.

      Ma olen küll pagulaste massilise siiatoomise vastu, aga suht piinlik oli vaadata mingit meeleavaldust, julmad tondid-maakad on enamus ja EKRE scumbagid seovad oma sitast erakonda nende üritustega, et odavat populaarsust skoorida...

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1743
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi.
        made my day :)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1744
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          ilus

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #1745
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #1746
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Nunii kes Ckomandot nägi täna sell teemal , ise pole näind aga sõber suht närvis juba kirub FB-s lol =D
              Last edited by EestiAA; 16.06.15, 18:59.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1747
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kas on aeg pusse ihuma hakata?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1748
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  eesti "ööhundid" in action

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1749
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Nad võiksid siis juba tripi teha Türgi pagulaslaagritesse, kus süüria kodusõja eest põgenenud 300 000 pagulast muiduleiba söövad.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1750
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      jep. variant oleks ka itaalia lõunarannikule sõita ja seal moodustada tsiklitest hiigel barrikaad

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1751
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Päevakajalist huumorit kah sekka:

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #1752
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Sa pastilaa oled sama tüütuks muutunud kui vene trollivabriku töökas kollektiiv. Kirjuta vahelduseks midagi huvitavat ja konstruktiivset, su "ainult mina tean, mis on õige ja kes teisiti arvab, on nats" stiilis propaganda neoliberalismile ja tolerastiale ei pane mitte kedagi oma arvamust muutma.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #1753
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                            Sa pastilaa oled sama tüütuks muutunud kui vene trollivabriku töökas kollektiiv. Kirjuta vahelduseks midagi huvitavat ja konstruktiivset, su "ainult mina tean, mis on õige ja kes teisiti arvab, on nats" stiilis propaganda neoliberalismile ja tolerastiale ei pane mitte kedagi oma arvamust muutma.
                            Pastilaa peaks oma postitused lihtsate tabelite kujul esitama, et shortstackerid ka asjast aru saaks

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1754
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              :)

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1755
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                                Comment

                                Working...