Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Eesti majanduspagulased kavatsevad Soomes pagulaste vastu meeleavalduse korraldada
Eesti majanduspagulased kavatsevad Soomes pagulaste vastu meeleavalduse korraldada

Üldiselt saan mina 350€ palka. Kas selles olen süüdi MINA? Minu raha on kõik Rõivase, Ansipi, Kallase jne taskus. Nüüd hakkab iga neeger saama üle tuhande euro kuus lihtsalt siin olemise eest. Rootsis elavad suurtes lossides, kust kohalikud on tänavale visatud ja varsti on see ka siin nii. Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi.
Comment