Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1456
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IMO on tegu puhtakujulise tsensuuriga. Kui ka on mõni tapmisähvardus kommides, siis saab selle alati ju reportida ja miks peab üldine sõnavabadus sellepärast kannatama?

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1457
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      lol @ sõnavabadus ja tsensuur

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1458
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        lol @ sõnavabadus ja tsensuur
        Sitaks hea argument sul, karupoeg. "lol" biidib every single time ükskõik millist minu väidet.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1459
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          delfis kommenteerimine või selle võimaluse puudumine ei ole väga sinu sõnavabaduse piiramine. Homme pannakse delfi kinni, kaebad HHL kohtusse?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1460
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Üks noormees sai 10 a tagasi kohtulikult karistada "juudid ahju" väljendi eest kommentaariumis.

            (Täiendatud kell 15.29)Tallinna linnakohus karistas rahatrahviga netikommentaaris väljendit «juudid ahju» kasutanud noormeest, tunnistades sellega esmakordselt need sõnad sotsiaalset vaenu õhutavateks.


            Karta on, et seekord püütakse seda ennetada, potensiaali oli kõvasti, enne kui kraan kinni keerati.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1461
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Kui tahavad, siis pangu kinni. Tsensuur teemal, et mõni nõrganärviline autor lasi püksid täis ja teab mida veel on siiski rõve.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #1462
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                enne selle teema lugemist oli EKRE minu jaoks intuitiivselt pigem positiivne nähtus. tänan erplanderit silmade avamise eest.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1463
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  delfis kommenteerimine või selle võimaluse puudumine ei ole väga sinu sõnavabaduse piiramine. Homme pannakse delfi kinni, kaebad HHL kohtusse?
                  Aga mis oleks minu sõnavabaduse piiramine? Kui kustutatakse minu kommentaar, siis IMO on tegu sõnavabaduse piiramisega juhul, kui kommentaar ei olnud vaenuõhutav, oli tõene väide, ei läinud vastuollu nö. hea tavaga.
                  Last edited by Vandalar; 08.03.15, 17:44.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1464
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Ma ei viitsi välja otsida artiklit, aga paar päeva tagasi delfi moderaatorid kurtsid, et sellist kogust vaenu õhutavaid kommentaare pole ammu pidanud lugema, nagu EKRE teemade all on.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1465
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Aga mis oleks minu sõnavabaduse piiramine? Kui kustutatakse minu kommentaar, siis IMO on tegu sõnavabaduse piiramisega juhul, kui kommentaar ei olnud vaenuõhutav, oli tõene väide, ei läinud vastuollu nö. hea tavaga.
                      millest sa aru ei saa? Mitte kellegil ei ole kohustust lasta oma saidile teistel sitta kirjutada. Sõnavabadus tähendab seda, et kõigil on õigus võtta avalikult kõigil teemadel sõna, aga mitte seda, et kedagi peaks see üldse huvitama või keegi peaks seda avaldama. Olgu see delfi selline peldikusein nagu ta on, aga selles on neil ikka õigus. Kommentaator on lumpen ja lumpeniks jääb ka, algselt sai ju ka inimeste surmateateid kommenteerida ja sinna kirjutati ka mõnuga igast sitta.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1466
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        Keegi võiks seletada pigem kuidas igal EKREt ülistaval kommentaaril oli plusside ja miinuste suhe 10-1le kuigi neid toetas vaid 8% valijaist?
                        ma ei mäleta, et ma delfis midagi kommenteerinud oleks kunagi. ka plusse ja miinuseid pole pannud. erplander tundub seal kõvasti möllavat - ekre ongi ju delfi kommentaatorite esindus parlamendis

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1467
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Ma ei viitsi välja otsida artiklit, aga paar päeva tagasi delfi moderaatorid kurtsid, et sellist kogust vaenu õhutavaid kommentaare pole ammu pidanud lugema, nagu EKRE teemade all on.
                          Jep siuke artikkel oli. Imo on ka nende pea veits pakul ju kui kommentaarium sodi täis.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #1468
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Alternatiivmeedia portaal Telegram küsis EKRE esimees Mart Helmelt eelmisel kuul küsimusi, mida peavoolumeedia enamasti ei küsi ja sai Helmelt ka väga üllatavaid vastuseid. Alljärgnevalt mõned väljavõtted intervjuust.


                            Nutjob
                            Helme tulevane ettepanek riigikogus on, et igale eestlasele tasuta fooliumüts.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1469
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Snowden on ka nutjob sinu arust?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1470
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Valitsus suudab mõnede arvates ikka kõike. Kuigi elu just näitas, et ei suudeta kõige lihtamaid asju ette näha, pannakse valimisreklaamidega mööda, upitatakse ebapopulaarseid inimesi ja kaotatakse riigikogu kohti. Aga kui on vaja orkestreerida näiteks EKRE maine langust, siis on kohe kõik oskused olemas. Siis muutub seesama goverment üliosavaks manipulaatoriks, müüb kapo läände maha ja ostab ajakirjanduse üles.

                                Comment

                                Working...