Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Mulle on jäänud (loodetavasti ekslik) mulje, et pagulased on 99% ulatuses mehed. Seetõttu on raske leida põhjuseid sellise sisserände toetamiseks. :(
Mulle on jäänud (loodetavasti ekslik) mulje, et pagulased on 99% ulatuses mehed. Seetõttu on raske leida põhjuseid sellise sisserände toetamiseks. :(
Comment