Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #1621
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mulle on jäänud (loodetavasti ekslik) mulje, et pagulased on 99% ulatuses mehed. Seetõttu on raske leida põhjuseid sellise sisserände toetamiseks. :(

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1622
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas LuuK Vaata postitust
      Mulle on jäänud (loodetavasti ekslik) mulje, et pagulased on 99% ulatuses mehed. Seetõttu on raske leida põhjuseid sellise sisserände toetamiseks. :(
      Kusjuures mulle ka ja mingil määral mulle tundub, et tegu on meestega, kes kodumaal lihtsalt sitaga hakkama saanud - teinud oma kümme last, võlgu igale poole ja kopp ees vastusest ning siis lihtsam ära põgeneda, mis on tegelikult risk igale sisserändajaid vastuvõtnud riigile ja ühiskonnale. Sellegipoolest ma immigraatsiooni vastu ei ole, pigem pooldaja.

      Ma isiklikult näeksin ja unistaksin meie vananevas ühiskonnas, et sisserändajaid (eriti noori) peaks toetama ja väga suurelt, aga ainult neil juhtudel, kui too immigrant ka hakkab ühiskonnas väärtust looma. See oleks kasulik kõigile: pagulane teab, et niisama passides ei saa midagi, aga kui annab oma panuse, siis ta ka saab vastu, riik ja ühiskond saavad leevendada meie iive ja vananeva ühiskonna probleeme, ning tavainimene, kes maksab makse ja neid ülal mingi aja peab, annab pm. intressidega laenu, et tema pensionipõlves oleksid olemas need töökäed, kes maksavad makse ja toovad talle pensioni.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1623
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas LuuK Vaata postitust
        Mulle on jäänud (loodetavasti ekslik) mulje, et pagulased on 99% ulatuses mehed. Seetõttu on raske leida põhjuseid sellise sisserände toetamiseks. :(
        jah, sa eksid:



        mehed vs naised

        Iraq 69,923 60,245
        Poland Poland 36,260 45,437
        Iran Iran 35,694 32,742
        Socialist Federal Republic of Yugoslavia Former Yugoslavia 34,210 33,682

        keegi võiks täisversiooni panna:

        Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1624
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          jah, sa eksid:



          mehed vs naised

          Iraq 69,923 60,245
          Poland Poland 36,260 45,437
          Iran Iran 35,694 32,742
          Socialist Federal Republic of Yugoslavia Former Yugoslavia 34,210 33,682

          keegi võiks täisversiooni panna:

          http://epl.delfi.ee/news/arvamus/sis...ng?id=71581427
          Tõesti ma ei suuda neid numbreid uskuda. Ma lihtsalt ei suuda.

          Ka Eesti näitel tõenäoliselt on väljarännanute seas rohkem mehi kui naisi. Seda ilmestab juba igaühe tutvusringkond. Või statistikas kajastatakse seda, et hiljem on võetud naised/lapsed kaasa?

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #1625
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Pastilaale
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1626
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              ty viki!

              igatahes super artikkel. aitab selgesti mõista seda, et ei ole olemas must-valget maailma ja nn konnatiigis mulistamine on välistatud. nagu ranka ka ütles - tuleb mõelda mitte sellele, et "kas", vaid "kuidas" nad tulevad.

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #1627
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                See sulandumise osa ei toimi.Kui pagulased üle eesti laiali paigutatakse,on nad mõne aja pärast ikka linnades.Ilmselt üritavad jõukamatesse riikidesse ümber kolida.Ma elan maal.Siin ei ole tööd.Põhilised elanikud on pensionärid.Noori näeb harva-peamiselt nädalavahetustel.Nad on kas Tallinnas või välismaal tööl.

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #1628
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Tõesti ma ei suuda neid numbreid uskuda. Ma lihtsalt ei suuda.

                  Ka Eesti näitel tõenäoliselt on väljarännanute seas rohkem mehi kui naisi. Seda ilmestab juba igaühe tutvusringkond. Või statistikas kajastatakse seda, et hiljem on võetud naised/lapsed kaasa?
                  Keskmine Eestist väljarändaja on pigem noor ja vallaline naine, väljarändajate seas on selgelt enim esindatud teenindustöötajad ja töötud, selgub värskest Eesti inimarengu aruandest.

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #1629
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                    võrdled neid ahvidega?
                    oled idioot w
                    Last edited by trasadonkad; 30.05.15, 07:04. Põhjus: xx

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #1630
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Minu jaoks sürreaalne ja kurb lugeda, et me selline rahvas oleme. Argumendid enamjaolt täiesti laest võetud ja kui ümber lükatakse võetakse riiulist järgmine. Poliitikud pole eriti paremad, ainult eurosaadikutelt kuulis mõistlikku juttu. Kohustuslike kvootide ja massiimmigratsiooni vastu on täitsa loogiline olla, aga kui jutus sees on murjamid, muidusööjad ja parasiidid siis ei ole see argumenteeritud diskussioon ja sellega lihtsalt ei ole võimalik kuhugi jõuda. Öelge kohe lihtsalt, et ei meeldi et must mees võtab meie naised ära.

                      Ojulandi väljaütlemiste valguses tundub, et sellega meie ühiskonnas mingit piiri ei ületatud. Uhke valge rassi üle 14/88

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #1631
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        muidusööjad ja parasiidid
                        Pole siis v http://www.frontpagemag.com/2013/dgr...e-off-welfare/
                        Ainult tumeroosade prillidega lihtsameelne võib loota, et aafrikast tulevad mugavuspagulased töökamaks osutuvad.

                        Comment

                        • minbetmillionaire
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 363

                          #1632
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                          Pole siis v http://www.frontpagemag.com/2013/dgr...e-off-welfare/
                          Ainult tumeroosade prillidega lihtsameelne võib loota, et aafrikast tulevad mugavuspagulased töökamaks osutuvad.
                          Allikakriitilisus tuleb kasuks.

                          http://www.economist.com/node/15641057
                          "In 2005, the last year for which data are available, the unemployment rate among Turks was 23%, compared with 10% for native Germans."

                          On sul mingi allikas ka oma mugavuspagulaste/sõjapõgenike ratio kohta (va far-right ajakiri), või lihtsalt kõik ongi mugavuspagulased ja nii ongi?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1633
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            Minu jaoks sürreaalne ja kurb lugeda, et me selline rahvas oleme. Argumendid enamjaolt täiesti laest võetud ja kui ümber lükatakse võetakse riiulist järgmine. Poliitikud pole eriti paremad, ainult eurosaadikutelt kuulis mõistlikku juttu. Kohustuslike kvootide ja massiimmigratsiooni vastu on täitsa loogiline olla, aga kui jutus sees on murjamid, muidusööjad ja parasiidid siis ei ole see argumenteeritud diskussioon ja sellega lihtsalt ei ole võimalik kuhugi jõuda. Öelge kohe lihtsalt, et ei meeldi et must mees võtab meie naised ära.

                            Ojulandi väljaütlemiste valguses tundub, et sellega meie ühiskonnas mingit piiri ei ületatud. Uhke valge rassi üle 14/88
                            +1

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            Allikakriitilisus tuleb kasuks.

                            http://www.economist.com/node/15641057
                            "In 2005, the last year for which data are available, the unemployment rate among Turks was 23%, compared with 10% for native Germans."

                            On sul mingi allikas ka oma mugavuspagulaste/sõjapõgenike ratio kohta (va far-right ajakiri), või lihtsalt kõik ongi mugavuspagulased ja nii ongi?
                            haha hea töö!

                            Comment

                            • Herbert Sammal
                              Jube Noob
                              • Jul 2013
                              • 165

                              #1634
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Kas meie enda ühiskond on tõesti nii ideaalne ja puudusi pole kohe mitte oma inimeste seas (ei pea siin silmas ainult eestlasi, vaid eestimaalasi), et seda vähest jõukust hakata jagama TÄIESTI VÕÕRASTELE? Oma inimeste arvelt. Mõneti mõistan seda Skandinaavia jama, oma ühiskond oli near perfect, pappi sitaks üle. Üritati maailma paremaks muuta. Aga meie võiks enne peeglisse vaadata ja seda korrastada. Või kehtestaks üldse mingi maksu, 20% iga EESTIMAALASE sissetulekust saadaks Lääne-Aafrika vaestele, sest see on meie süü, et nad on oma arengult vaid napilt kaugemale jõudnud kui 10k aastat tagasi (ei pea silmas linnarahvast, vaid n.n. maapiirkondi). inb4- See polnud praegu rassistlikult mõeldud. Minu poolest elagu seal või lumivalged inimesed.
                              Last edited by Herbert Sammal; 30.05.15, 12:46.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1635
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kui praegu võtame 1000, siis võtame kindlasti tulevikus veel ja veel ja veel. Kuna egas sealpool inimesed otsa ei saa siis. Kuskil ju piir peab olema, et okei nüüd aitab. Tulete oma paatidega, siis need kas eskorditakse tagasi või lastakse põhja.

                                Comment

                                Working...