Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1306
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ekre on üllatanud Helme 2 koht pärnumaal ja veidi ka ekre esinumbri hääled Harjumaal Põlluaas

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1307
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Teine positiivne pool ongi see, et EKRE teemal on valimiste lõpuks nii mõnelgi "valimiskünnise" teemal sõna võtnud mehel suu vett täis.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #1308
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas lont Vaata postitust
        OMG
        Kõigepealt tuleb lademes utoopiat 30% tulemusest ja siis kui reaalsus sisse lööb ja valimiskünnist ei ületada hakkab jutt valimiste võltsimisest!
        Nagu päriselt! sul oli 72offsuit käes ja ei tulnu suckouti, võta rahulikult

        P.S. Mu ema on 65a vana ja e-hääletas reformi poolt, ühtegi inimest kes hääletaks EKRE poolt pole ma päris elus kohanud.
        OMG OMG OMG
        Küll mina olen ikka tubli ja mul on veel tublim ema! UHKE ema üle ja UHKE enda üle!
        Rumaluhkelt kuulutan kogu ilmale, et olen end lasknud reformierakonna demagoogide ja populistide poolt zombistada!
        Olen selline mõnus ja tore sadomasohhist, andke mulle andeks.

        Aga meil on ju demokraatia ja las jääda valijale tema õigus olla loll.

        Muide, ma pole lõpuni kindel, et Eesti e-valimisi võltsitakse, lihtsalt tõin põhjenduse, miks see tänane e-valimiste tulemus ei tundu loogiline. Ja see lisatud video paneb ka mõtlema.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #1309
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Kuna EKRE protsent vastavalt loetud häältele tõuseb,võivad nad isegi kuni 10 kohta saada.Kui eeldada,et reformierakond võidab ja keskerakonnaga koostööd ei tee,siis peavad nad valitsuse tegemiseks kahe erakonnaga kokku leppima.
          Last edited by viki; 01.03.15, 20:06.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1310
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas erplander Vaata postitust

            Muide, ma pole lõpuni kindel, et Eesti e-valimisi võltsitakse, lihtsalt tõin põhjenduse, miks see tänane e-valimiste tulemus ei tundu loogiline. Ja see lisatud video paneb ka mõtlema.
            Hetkeseisu arvestades peaks olema vähemalt kindel, et KE valija on e-valimise puhul täielik debiilik, kuna e-valimiste 4,9x vahe on kahanenud 1,5x peale.

            Mina seda ei usu.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1311
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Hetkeseisu arvestades peaks olema vähemalt kindel, et KE valija on e-valimise puhul täielik debiilik, kuna e-valimiste 4,9x vahe on kahanenud 1,5x peale.

              Mina seda ei usu.
              kas just nii kurjalt aga mina pigem usun seda.
              st ei tea kedagi, kes e-valimistel oleks ke-d valinud. irl tean paari inimest kes võisid seda teha.....
              Last edited by vsiu100; 01.03.15, 20:24.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1312
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Selge on vähemalt see, et koalitsiooni enam kahekesi ei tee. Hea, et niigi läits.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #1313
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Selge on vähemalt see, et koalitsiooni enam kahekesi ei tee. Hea, et niigi läits.
                  Ref+Ke kokku annavad praeguse seinuga 52 häält..

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1314
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    55 häält imo.

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #1315
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Helmed pidid Tarmo arvates olema fenomenaalsed kui saavad kokku 3000 häält. Hetkel Mart Helmel üksi juba üle 6500 hääle.

                      Edit: Monika ja Mart Helme kokku ca 9000 häält ja kui lisada ka Martin Helme 4K häält siis kokku 13K
                      Last edited by kallekusta; 01.03.15, 21:20.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #1316
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Ref+Ke kokku annavad praeguse seinuga 52 häält..
                        Kui nad peaksid koalitsiooni moodustama, siis see oleks ju valijatele kõrge kaarega pähe kusemine

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1317
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Kui nad peaksid koalitsiooni moodustama, siis see oleks ju valijatele kõrge kaarega pähe kusemine
                          Nagu nad seda varem teinud poleks.

                          E: hetkeseisuga juba 57 häält.
                          Last edited by Potsataja; 01.03.15, 21:15.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #1318
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Paistab, et vanadest olijatest on võitnud valimised Keskerakond, kes ainukesena 4 jast suudab mandaatide arvu suurendada võrreldes eelmiste valimistega.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #1319
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Aunaste hävis...see nüüd küll üllatus...õnneks unibet ei lasknud mul max bette teha...

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #1320
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Saab põnev olema kelle uksele reform esimesena koputab.

                                Comment

                                Working...