Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2056
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    Peaministril saavad nüüd kiired ajad tulevat, kui ots on juba lahti tehtud.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #2057
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      No ma siis proovin - mingi provokaator või lihtsalt debiil mängis bensiini ja tikkudega ja ehmatas tõenäoliselt ise ka ära, et maja tuld võttis. Sügavalt kahtlen, et eesmärgiks oli kogu ühiselamu koos elanikega maha põletada. Meeletu ülereageerimine meedia poolt ning loomulikult, kuna teema on praegu kuum, tuleb igasugu poliitilisi avaldusi nagu vändrast saelaudu. Arvata, et see on mingi "valge rämpsu" koordineeritud rünnak vms vandenõu, on minu arust lollus. Mõistis ju ka tsiklimeeste kokkutuleku korraldaja selle teo hukka ning kinnitas, et nendel ei ole sellega mingit seost.
      Rootsis põletatakse regulaarselt autosid ja loobitakse granaate ning niipalju kui ma olen aru saanud, on seal maal vaat et tabu kajastada pagulaste kuritegusid ning uudised grupivägistamistest ja peksmistest immigrantide poolt on rohkem alternatiivmeedia teema. Loodan, et see lollakas PR-kampaania Eestis varsti lõppeb, nagu sai praktiliselt üleöö otsa kooseluseaduse kampaania.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2058
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Comment

        • Herbert Sammal
          Jube Noob
          • Jul 2013
          • 165

          #2059
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Kõige rohkem võitsid sellest immigratsiooni pooldajad. Või pastilaa mõttekaaslased.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2060
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            ei näe, et sellistest lollustest keegi midagi võidaks

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2061
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Kahju, kui sa ei näe. Tõeliste ekstremistide puhul oleks pool maja maha põlenud ja mängus oleks ka inimohvrid. Ka märguande puhul oleks bensiini kasutamine märgatavalt efektiivsem ja anonüümsem olnud, kuid kasutusele läks petrooleum, mis viljakuivatuse ajal peaks viitama kohalikele. See kõik on muidugi teooria, kuid kahjustused olid siiski nii minimaalsed, kui vähegi võimalik on.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #2062
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Teatavaks on saanud uus Brüsseli plaan 160 000 pagulase ümberpaigutamiseks üle Euroopa, et vähendada koormat Saksamaale ja käputäiele teistele riikidele. Selle plaani järgi peaks Eesti vastu võtma 3256 pagulast, kirjutab Briti ajaleht Daily Mail.


                Üks Kärdla jagu inimesi tuleb kuhugi paigutada

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #2063
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  kahe kärdla jagu aastas väheneb eesti elanikkond niikuinii.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2064
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    jep obv äärmustolerastide provokatsioon ju

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2065
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      millegipärast need "äärmustolerastid" kipuvad olema rahulikud, rahumeelsed, edukad pereinimesed. kahe lapse isana oleks mul igati ok, kui naabermajja tuleks neegrid, ***** või rätipead. minu jaoks need faktorid ei määra inimese sisu.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #2066
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Jube lugu Vaos küll. Meil on (sala)vihaõhutaval erakonnal päris pikalt riiki juhtida lastud, nüüd on olukord kus ka teised sama teed valivad. Nii et minu arvates oleks praeguses olukorras veidi ülekohtune natsiparteid üksi süüdistada.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #2067
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          millegipärast need "äärmustolerastid" kipuvad olema rahulikud, rahumeelsed, edukad pereinimesed. kahe lapse isana oleks mul igati ok, kui naabermajja tuleks neegrid, ***** või rätipead. minu jaoks need faktorid ei määra inimese sisu.
                          Mugavus uinutab, see kes on elanud a la terve elu eramajas pirital, viimsis vms. ei kujutagi ette seda elu erinevate kultuuride kõrval. Minu jaoks on vastik, et võtame riiki pagulasi põhimõtteliselt orjadeks kes õhtuti koristavad ja flipivad macis burgereid, yay odav tööjõud firmadele kes saavad seda ära kasutada. Teine grupp kes ei taha koristada/burgereid flippida, ehitusel lihttöod teha istuvad toetuste peal, suurtel corpidel on väga pohhui kuna toetused makstakse sotsiaalmaksust mida niikuinii rahvas kinni taob.
                          Pagulaspoliitika propageerimine hoiab kenasti tööjõukulu madala kuna ei pea kartma, et inimesed ennast harivad ja ei taha lihttöid teha sandikopikate eest.

                          Siis tuleb teine laine, st. järglased kes lähevad kooli ja näevad kõrvalt kuidas vanemad orjavad valgete pärismaalaste jaoks orjapalga eest. Mis edasi võib juba ajaloost lugeda.
                          Eesti ei ole saanud otsest kasu lääne poolt tahtlikult tekitatud ebastabiilsusest lähis-idas ja kirde-aafrikas. Eesti ei ole süüd pagulasrändes. Me ei peaks kannatama teiste poolt tekitatud sita eest. Võime aidata lahendada, minu poolest saadama mitmed üksused missioonile rahuvalvajaks, sõjaväelastele on see täiesti vastuvõetav. Toetame mingi % oma SKP´st vaesemaid riike, okei elame üle. Teiste riikide lühinägeliku sitakeeramise eest, aga ei vastuta

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2068
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Rootsi välisminister Margot Wallström andis Euroopa Liidu välisministrite kohtumisel Soome pagulaspoliitikale kriitilise hinnangu. Wallström tuletas Soomele meelde, et Teise maailmasõja ajal võttis Rootsi vastu üle 70 000 Soome sõjalapse.


                            Soomlased olid 655 aastat Rootsi võimu alla ja mingi meie sotsidest oluliselt kommunistlikum tädike tuleb tuleb jahuma II Maailmasõjast ja vastuvõetud lastest kui teenest? Eesti samalaadne "suhe" rootslastega kestis oluliselt vähem aega, kuid ka siin seostatakse meie II MS sõjapõgenike praeguste pagulaste teemaga. Ükski Skandinaavia ega Balti riik pole minu teada seotud Aafrika mandri koloniseerimisega. Järsku teeks Venemaaga mingi diili, neil on vaba pinda tohhuja ja suur osa sellest on elamisväärsem kui Island.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #2069
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              "meie pole kellelegi teeneid võlgu" või "tee teistele seda, mida tahad, et sinule tehakse" - valikute ja suhtumise küsimus. toimib ka igapäevaelus

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2070
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                Toetame mingi % oma SKP´st vaesemaid riike, okei elame üle. Teiste riikide lühinägeliku sitakeeramise eest, aga ei vastuta
                                teoorias super, aga olukord ei ole nii lihtne: http://www.theguardian.com/world/201...ht-of-refugees

                                tõsiselt hea meel, et eesti mingilgi määral neid inimesi aitab. veidi piinlik sellises olukorras mingit pragmaatilist jura ajada

                                Comment

                                Working...