Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1291
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tartu oravate nimekirja vaadates ei pruugi sealne esinumber peale tulemuste selgumist sugugi mitte kõige suurema häältesaagiga olla. Ma ise hoian pöialt, et mõni orav teeks Taavist parema tulemuse ja vähemalt rahvaarvu ning saadud häälte arvu arvestades on see vägagi tõenäoline. Ansipi tipule peaks ta ligi kaks korda alla jääma.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1292
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      E-häältega pani kinni pmst REF jep?

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #1293
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Vabaerakonna sissesaamine peaks e-hääletuse järgi suht kindel olema.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1294
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Riigikogu valimised võitis kolmandat korda järjest Reformierakond, kes kogus 27,7 protsenti häältest, kokku pääses parlamenti kuus erakonda.


          E-hääletuse võitis ülisuure eduga Reformierakond, mis kogus 37,5 protsenti kõigist e-häältest.

          E: Minu loogika järgi on selline tulemus võimatu, kuigi Venemaal oleks see igati loogiline.

          Täna kell 18 lõppenud riigikogu valimiste elektroonilisel hääletusel osales kokku 176 491 valijat.


          25. veebruar 2015 18:21
          Täna kell 18 lõppenud riigikogu valimiste elektroonilisel hääletusel osales kokku 176 491 valijat


          Riigikogu valimised võitis kolmandat korda järjest Reformierakond, kes kogus 27,7 protsenti häältest, kokku pääses parlamenti kuus erakonda.


          1. märts 2015 20:14
          Valijad andsid riigikogu valimistel kokku 177 416 elektroonilist häält.


          Ma unustasin, et kooseluseaduse poolt hääletas ju 37,6% (hetkel hälve siis -0,1%) RK liikmetest, aga miks teised poolt hääletanud peale RE unustati ja jäeti teiste valijate meelevalda.
          Last edited by Potsataja; 01.03.15, 18:46.

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #1295
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            See on ebareaalne eriti sellest tõigast lähtudes, mida ETV-s just mainiti, et kõige tüüpilisem e-valija pole mitte noor, vaid keskealine valija.

            Kui tõesti enamus e-valijaid olnuks noored, siis ma usuks seda, et Reform sai 2x enam e-hääli kui järgmine erakond, sest Reformi toetajate hulgas ongi enamus noored.

            Nüüd aga kui öeldi, et e-valijate hulgas on ka väga palju 40-60-aastaseid valijaid, ei tundu see Reformi ülisuur edu teiste ees loogiline, ka kõiki eelnevaid küsitlusi arvestades. RE ja SDE vahe pidanuks olema palju väiksem.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #1296
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              lol

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1297
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Oeh... Seega e-valimised rigged jah. fak.

                //rahunege nüüd natuke .

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #1298
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Imelik, et e-hääli on pärast hääletamise lõppu ligi tuhande võrra juurde tulnud kui tegelikult peaks hoopis vähenema.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1299
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    See ju norm kui e-hääletamine on rigged. Saavadki pukki need, kes IT asjast midagi jagavad.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1300
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Suht sitalt rigged imo, oleks võinud igaks juhuks 10% veel otsa panna, et üldine võit kindel oleks.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #1301
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Imelik, et e-hääli on pärast hääletamise lõppu ligi tuhande võrra juurde tulnud kui tegelikult peaks hoopis vähenema.
                        Ei

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #1302
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Mis ei?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1303
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Riigikogu valimised võitis kolmandat korda järjest Reformierakond, kes kogus 27,7 protsenti häältest, kokku pääses parlamenti kuus erakonda.


                            Nüüd on lisatud interaktiivne kaart. Tuleb välja, et Valdo Randpere ja Signe Kivi on L-Virus kõvad tegijad ja Siret Kotkast ning Toomast Väinastest pole keegi midagi kuulnud.

                            Ausalt, ma pole KE fänn, kuigi seda tiitlit on mulle omistada tahetud, kuid mis liig, see liig.

                            Comment

                            • lont
                              Jube Noob
                              • Jan 2009
                              • 112

                              #1304
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              See on ebareaalne eriti sellest tõigast lähtudes, mida ETV-s just mainiti, et kõige tüüpilisem e-valija pole mitte noor, vaid keskealine valija.

                              Kui tõesti enamus e-valijaid olnuks noored, siis ma usuks seda, et Reform sai 2x enam e-hääli kui järgmine erakond, sest Reformi toetajate hulgas ongi enamus noored.

                              Nüüd aga kui öeldi, et e-valijate hulgas on ka väga palju 40-60-aastaseid valijaid, ei tundu see Reformi ülisuur edu teiste ees loogiline, ka kõiki eelnevaid küsitlusi arvestades. RE ja SDE vahe pidanuks olema palju väiksem.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              OMG
                              Kõigepealt tuleb lademes utoopiat 30% tulemusest ja siis kui reaalsus sisse lööb ja valimiskünnist ei ületada hakkab jutt valimiste võltsimisest!
                              Nagu päriselt! sul oli 72offsuit käes ja ei tulnu suckouti, võta rahulikult

                              P.S. Mu ema on 65a vana ja e-hääletas reformi poolt, ühtegi inimest kes hääletaks EKRE poolt pole ma päris elus kohanud.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1305
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Tegelikult on valimistes midagi positiivset ka. Nimelt igasugustel uuringufirmadel on kuradima hea võimalus omal mark täis teha.

                                Comment

                                Working...