Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #1036
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    räme error iga aasta selle kompassi juures see, et KE oleks justkui mingi äge erakond kellel on maailmavaade ja kelle eesotsas pole Edik.
    Puudu on küsimused - "kas on okei kilekotiga raha parteikontorisse tassida", "kas on okei linna või riigi raha enda tasku toppida", "kas on okei venelastelt kolmandik sulas raha küsida", "kas on okei oponente süüdimatult mõnitada" jne.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1037
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Puudu on küsimused - "kas on okei kilekotiga raha parteikontorisse tassida", "kas on okei linna või riigi raha enda tasku toppida", "kas on okei venelastelt kolmandik sulas raha küsida", "kas on okei oponente süüdimatult mõnitada" jne.
      jep :). need tõmbavad tihti "maailmavaatelisele toredusele" vee peale korralikult

      Comment

      • Recon
        Jube Noob
        • Nov 2009
        • 103

        #1038
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Absurdihuumori teemat ei ole, aga rahvas peab siiski oma kangelasi tundma jne

        IRL-i saadik, endine erakonna peasekretär Priit Sibul ütles eile Eesti Päevalehele antud lühiintervjuus, et tal ei ole mõistlikku põhjendust, miks ta kiirlaenu äri karmimalt reguleeriva eelnõu lõpphääletusel hääletamata jättis.



        Miks te jätsite SMS-laenu eelnõu puhul hääletamata?
        Ei olegi mõistlikku põhjendust.
        Mis mõttes?
        No ei ole.
        Aga IRL ju toetab kiirlaenude karmimat reguleerimist?
        Ja, erakond toetab seda.
        Teie siis ei toeta?
        Mina ka toetan.
        Miks te siis hääletamata jätsite?
        Ei oska öelda.
        Mõned jätsid veel hääletamata, kas see oli kokku lepitud tegevus?
        Sibul: Teiste kohta ei oska kommenteerida.

        Sm. Sibul muide ei ole mingi lüpsja, süldilaulja või vananev telestaar, tegu on kõrgelt haritud majandusinimesega ja endise Maksuameti pearevidendiga...
        Last edited by Recon; 30.01.15, 20:56.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1039
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          See erakond ei saa öelda, et teised kah ei hääletanud.
          Ma sain küll kohe ise aru, miks nad ei hääletanud ja miks nad seda välja öelda ei saa. See on nii standard poliitikas, lihtsalt nüüd enne valimisi ületab uudiskünnise.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #1040
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Erakond Kattuvus Sinu eelistustega
            Konservatiivne Rahvaerakond
            78%
            Vabaerakond
            69%
            Sotsiaaldemokraadid
            66%
            Isamaa ja Res Publica liit
            64%
            Reformierakond
            63%
            Eestimaa rohelised
            62%
            Keskerakond
            61%
            Päris täpne värk.
            Last edited by ropka11; 31.01.15, 18:12.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1041
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              IRLi eilne avaldus, et peaminister Taavi Rõivas peab kaabliavamisi ja setudega kohtumisi olulisemaks kui nende peaministrikandidaadi Juhan Partsiga debateerimist, ajas setudel hinge täis.


              Oleks saanud ju peenemalt ära panna. Selle Setumaa Valdade Liidu juhi näol, kes tegelikult elab hoopis Põlvas on tegu ju Ka Reformierakonna asutajaliikmega.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1042
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                Tänu sellele, kuidas küsimused seatud olid teadsin ma tulemust osaliselt ette. Muidugi seda poleks küll arvanud, et just Ojuland RE-le ära teeb ja KE teistest nii võimsalt maha jääb.

                Minu jaoks on tegu ilmselgelt kallutatud valimismootoriga.
                Last edited by Potsataja; 04.02.15, 19:42.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1043
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  eilne foorum oli parem kui tujurikkuja esimesed saated. Soovitan vaadata.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1044
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    10 minti suutsin vaadata :-)
                    Päevalehes on iga päev küsitlus mingil poliitilisel teemal ja see, mida need väikesed erakonnad vastavad, on väga idiootne. Ma ei saa aru, kas nad on valesti arusaanud, et need vastused lähevad ajalehte, või ongi see mingi "geniaalne" poliitiline võte või ongi nad delfi kommentaatorite tasemel inimesed.
                    Jääb mulje, et ongi 4 erakonda eestis + rohelised (kes vastavad isegi kõige paremini).

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #1045
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      vunki juurde!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1046
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Põnevpõnev http://poliitika.postimees.ee/308444...ja-vabaerakond Pole midagi vastu kui nii läheb, tuleks päris laiapõhjaline koalitsioon igaljuhul.
                        Erplanderi ennustus ka http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post609807

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1047
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Esimest korda RK valimiste ajaloos, läheb meie peres vist neli häält KE-le. Mind lihtsalt painab mõte, kas nimekirja etteotsa pandud grillkanadele on võimalik ära teha.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #1048
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            EKRE nimekirju vaadates, neil peale Helmete polegi tuttavaid nägusi. Ma küll ei tea, kust see 6% tuleb
                            VE on nimekirjad palju laiapõhjalisemad. Seal on juba mitu meest, kes võib paar tuhat häält võtta oma ringkonnas
                            Lihtsalt tunduks, et VE peaks beatima selgelt EKRET
                            Ja pigem lähevad protestihääled suuremalt VE kui EKRE-le. Arvan, et erplander on liiga pimestatud EKRE-st, sest valib ka ise seda
                            Samuti nt pollid ennustasid, et EKRE saab KOV Tallinnas sisse, aga said vaid 3.5% vist. Vaba Tallinna kodanik 4.5%(VA kloon)

                            Lihtsalt ma ei julgeks küll olybetis 1.4 koefiga EKRE peale raha panna, et nad künnise ületavad
                            Last edited by privador; 08.02.15, 19:18.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1049
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Ma ei mäleta millise Virumaa poole peal sa elad, aga kumb siis, Yana Toom või Siret Kotkas? Tra Potsataja ja pere, ärge olge idioodid!

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1050
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                EKRE nimekirju vaadates, neil peale Helmete polegi tuttavaid nägusi.
                                See, et sa ei tunne inimesi, ei tähenda, et nende kandidaadid valijatele võõrad on. Valimisringkonna piires ehk kohalike jaoks on neil arvestatavaid kandidaate piisavalt. Näiteks mul kui võrumaalasel on valida kas IRL esinumber Aunaste või EKRE Kaskpeit. Ühelt poolt roolijoodik, praamijärjekordade primadonna ja Ühendriikide sissesõidukeeluga koristaja või teiselt poolt erukolonel ja endine piirivalvekolledži direktor...raske valik saab olema.

                                Comment

                                Working...