Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Toomas V. lubaski Pealtnägijas ju, et in b4 valimisi tuletab ta inimestele meelde, kes kooseluseaduse poolt hääle andsid. Real life tõesti sõnaosav vend aga see kiri on küll lame.
Seadusega karistatavat siin küll miskit pole.
Pole kunagi valimas käinud, kuna pohhuism on suurem olnud aga seekord for sure lükkan hääle letti. prolly vabaerakond.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Seadusega karistatavat siin küll miskit pole.
Pole kunagi valimas käinud, kuna pohhuism on suurem olnud aga seekord for sure lükkan hääle letti. prolly vabaerakond.

Comment