Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1021
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Domeeni omanik on Toomas Vooglaid. See on ikka küll valus veebispämm, aga selliste lehtede ja e-mail spämmiga on reeglina kõik JOKK, sest kavalamad kasutavad suvalist hot.ee/gmail.com vms. e-maili aadressi ning omanikud ütlevad, et meie ei tea midagi - ju miski andnunud fänn teeb meile reklaami või konkurent tahab meile halba jne.
    Toomas V. lubaski Pealtnägijas ju, et in b4 valimisi tuletab ta inimestele meelde, kes kooseluseaduse poolt hääle andsid. Real life tõesti sõnaosav vend aga see kiri on küll lame.

    Seadusega karistatavat siin küll miskit pole.

    Pole kunagi valimas käinud, kuna pohhuism on suurem olnud aga seekord for sure lükkan hääle letti. prolly vabaerakond.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1022
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Toomas V. lubaski Pealtnägijas ju, et in b4 valimisi tuletab ta inimestele meelde, kes kooseluseaduse poolt hääle andsid. Real life tõesti sõnaosav vend aga see kiri on küll lame.

      Seadusega karistatavat siin küll miskit pole.

      Pole kunagi valimas käinud, kuna pohhuism on suurem olnud aga seekord for sure lükkan hääle letti. prolly vabaerakond.
      Asi ei ole karistamises, vaid tegu on puhta spämmiga. Äkki maksavad mõnele India või Hiina SEO kompaniile, kes käib spämmab kõik .ee domeeniga enimlevinumate CMS kommentaariumid ja foorumid läbi sarnase üleskutsega. Suht labane ju.

      Saaksid suht odavalt, mõne saja dollariga :D

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #1023
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        lol EKRE... valige parem rohelisi vms kui vägevad hipsterid tahate olla
        yes indeed

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #1024
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Ranka kas uut hääletust ei saa üles panna ja vana kuskile foorumiposti saveda.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1025
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            lol EKRE... valige parem rohelisi vms kui vägevad hipsterid tahate olla
            Valmiste võtjad on niikuinii RE ja KE. EKRE võib vabalt Riigikokku pääseda, aga mulle jääb arusaamatuks, kas sa eelistad RE-d või KE-d?

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #1026
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1027
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                75% Vabaerakond sain. Seega üsnagi täpne väemalt minu puhul, kuna nende poolt oligi plaanis.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1028
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  räme error iga aasta selle kompassi juures see, et KE oleks justkui mingi äge erakond kellel on maailmavaade ja kelle eesotsas pole Edik.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1029
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                    EKRE tuleb vist mängust välja jätta.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1030
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      mul olid ka nad ootuspäraselt viimased

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #1031
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        82% EKRE ja 71% Vaba. Altpoolt kesk ja sots 54%. Siiski ei saa aru, kust see mu suur EKRE armastus tulema peaks, kuna pedesid ei vihka ega keskaegseid valitsemismeetodeid ei poolda, samamoodi annab partei juhtkonna arusaam maailma asjadest üsna palju soovida.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1032
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          82% sotsid, rohelised 73%, irl ja reform 49%. oligi arvata
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1033
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            vaba 81 (tõenäoliselt nemad mu hääle saavadki) ref 74, rohelised 72, irl 68, ekre 67, sde 63, ke 63

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1034
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              ja refi kisa, et kui meie poolt ei hääleta läheb hääl keskile ja siis tuleb putin, paluks seekord ilma tähelepanuta jätta.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1035
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                EKRE 70%
                                RE 69%
                                Rohelised 69%
                                Vaba 67%
                                IRL 66%
                                KE 63%
                                SDE 55%

                                Ei tea kui adekvaatne see on, aga hea teada, et ise enda eelistustega väga mööda ei pane.

                                Comment

                                Working...