Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Kaotada pole ju midagi? Meie valimissüsteemi puhul lähevad ju nö. kaotsi läinud hääled võitjate vahel jagamisele. Parem üritada, kui põdeda selle pärast, et KE ja RE saavad ehk paar kohta juurde ja ülejäänud klounid ühe.
Kaotada pole ju midagi? Meie valimissüsteemi puhul lähevad ju nö. kaotsi läinud hääled võitjate vahel jagamisele. Parem üritada, kui põdeda selle pärast, et KE ja RE saavad ehk paar kohta juurde ja ülejäänud klounid ühe.
Comment