Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #271
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Ansip läks ilmaasjata keema ja hõõrus Klenskile pronksõdurit nii räigelt nina alla. See oli väga lame imo.

    HAHAAA...Leito failis jubedalt :D
    Last edited by Tarmonator; 05.03.11, 20:18.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #272
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Ansip läks ilmaasjata keema ja hõõrus Klenskile pronksõdurit nii räigelt nina alla. See oli väga lame imo.

      HAHAAA...Leito failis jubedalt :D
      Jaa Leito oli ROFLMAO:D Klenski ka hakkas mingit jama ajama, sündides pangakonto ja hakkab pappi peale tiksuma:D

      E: AI AI AI, kus Ansip surkis Savisaart selle 1991 - 1996 aasta sõdurite väljarändega:D:D
      Last edited by IamAllin; 05.03.11, 20:44.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #273
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Leito fail oli epic.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #274
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Mul on Ansipi pärast häbi, tõesti on...

          EDIT: Väga häbi...
          Last edited by Tarmonator; 05.03.11, 21:18.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #275
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            LOL@Ansipi õppsõna. Seda oskab ta vist ka une peat silmagi pilgutamata ette kanda.

            Krt, ise ei ole seniajani otsusele jõudnud, kas sotsid või irl.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #276
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Ma vaatasin esimest korda no sel hooajal valimissaadet. Kuldne saade tegelikult. Kuigi mu valik oli tehtud eelnevalt juba rohkem kui nädal tagasi ja õnneks ma seda muutma ka hakkama ei pea.
              Sven Mikser jättis hea mulje nagu ka ajakirjanikud mainisid. Haritud, hea ja selge jutuga, ei keerutanud. Mul ei ole mitte midagi sotsiaaldemokraatide vastu.
              Antsip oli nagu ikka. Ma ei ütleks, et mul tema pärast häbi on, sest faktiliselt ja numbriliselt oli ta asjadega hästi kursis (erinevalt Leitost, kes ei tea isegi oma platvormis välja hõigatud numbrit). Antsipil lihtsalt pole sellist head kõnemaneeri, mis teda kuulama paneks.
              No Savisaar on klass omaette. Ma ei saanudki aru, miks ajakirjanikud teda kiitsid. Ta rääkis lihtsalt teemadest niivõrd palju mööda, et see oli jube. Vastust, mida temalt oodati, saatejuhid ei saanudki. Hakkas lihtsalt pikalt muudest asjadest rääkima ja nii mitte ainult üks kord.
              Laar jättis ka väga hea mulje. Mikseri kõrval teine silmapaistev figuur. Enesekindel, tark, kui vaja siis irooniline.

              Hea vaatamine ja ma olen oma valikuga rahul.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #277
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Mul on Ansipi pärast häbi, tõesti on...
                Kuigi jah pool rahvast on juba valimas käinud, aga selle debatiga võis RE päris mitu % IRL ja SOTSidele kaotada

                Comment

                • Jack Jones
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 143

                  #278
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Parempoolse vaatega inimesel pole tegelikult kedagi valida, kõik on sotsid - kes vähem, kes rohkem!
                  Saade oli hea, aga oleks tahtnud näha tõesti(nagu üks ajakirjanik ütles) reaalsed riigikokku pääsevad erakonna liidrid ja siis need teised kõrvalised(leito, klanski, blok), oleks tahtnud veidike rohkem teravust näha, aga peab rahul olema, mis oli!

                  Samas on natukene utoopiline - vähendame makse, seal juures aga tõstame kulutusi haridusele ja kolmandale ning hoiame eelarvet tasakaalus! Kõrgem pilotaaz!

                  edit: kilu6 - praeguseks peaks olema hääletanuid ~ 27-28%

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #279
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Kindlasti kaotas ja lisaks utsitas Savisaare valijaid suuremale aktiivsusele. Märkused pronkssõduri ja endiste vene sõjaväelaste kohta olid kohatud ja laskumine liiga isiklikule tasemele.

                    Ja tuleb tunnistada, et ma olen Ansipit näinud ja kuulnud rääkimas erakonna siseselt. Rääkida ta oskab ja fakte ta valdab. Aga kui vastas on samaväärsed või paremad, siis jääb ainult kuivadest faktidest väheks ja täna ta selgelt kaotas selle debatti.
                    Last edited by Tarmonator; 05.03.11, 21:49.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #280
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Kusjuures Klenski tüüpi inimest oleks meil Riigikogus vaja küll. Ta võiks natuke oma vaateid muuta/pehmendada ja KE/SDE ridades saaks ta kindlasti ennast kordi paremini teostada. Leito,Blokk ja Võsu raiskasid lihtsalt teiste aega.
                      Last edited by Potsataja; 05.03.11, 21:54.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #281
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        AGa noh lisaks Klenskile võiks siis Linteri, Reva ja Širõki ka riigikokgusse saata? :) Ehk organiseerivad poliitrahutusi seal, saab üksteisele kätega kallale minna ning Kellegi ARmani pintsaku turki lasta ? (: (: (:

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #282
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          EI, niimoodi ikka ei saa. Ainult SDE/KE ridades ärakodustatud Klenski. Kas Linter, Reva ja širõk on üldse Klenski partei liikmed ?

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #283
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            Laar imo domineeris debatil normaalselt. Kui teised kõik olid surmtõsised ja läksid üli isiklikuks siis Laar pidevalt naeratus näol ja rebis kildu seal (mõistuse piires), mõnus oli kuulata ja andis positiivse emotsiooni.

                            A ja muidugi, mine homme ikka valima!

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #284
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Panen selle ka siia, lihtsalt üks hea artikkel IRL'i kohta.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #285
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Panen selle ka siia, lihtsalt üks hea artikkel IRL'i kohta.
                                http://www.ap3.ee/opinion/2011/3/4/a...ublica-liidule
                                Kusjuures mõtlesin ise ka enam-vähem sellele saate ajal. Et kuna IRL ja RE on anyway samade vaadetega, siis peaminstriks vähemalt tänase esinemise põhjal sobiks Laar küll paremini.

                                Comment

                                Working...