Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #946
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See ju täiesti mõtetu teema kes sinna Brüsselisse veini läheb jooma.Peaasi, et Yana Toom või Mihhail Stalnuhhin sinna ei pääseks
    Ma saadaks küll hea meelega Toomi, Savisaare ja kellegi kolmanda-saaks risu paariks aastaks jalust ära.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #947
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      347 inimesele tööd andnud Haapsalu PKC tehase sulgemine tekitas tugevaid emotsioone ka poliitikute seas - keskerakondlane ja Haapsalu linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid süüdistab juhtunus rahandusministrit, Ligi paneb aga vastu, et Karilaid ei küündi temaga arutlema.


      Vahelduseks on värskendav Ligiga ühte meelt olla.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #948
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #949
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles, kommenteerides erakonna juhatusse kuuluva Jüri Ratase ettepanekut seada riigikogu valimistel peaministrikandidaadiks partei aseesimees Kadri Simson, et valimiste eel on igaühel õigus seada ennast või teisi kandidaadiks.


          Parem on küsitav, kuna käsud tuleks niikuinii kõrgemalt poolt. Targem on ta kohe kindlasti.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #950
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Ajakirjanik Kalle Muuli teatas täna TV3 saates «Kolmeraudne», et kavatseb siirduda poliitikasse ning kandideerida Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) nimekirjas riigikokku.


            "Olukorrast Riigis" on imo täiega põhja lastud, samas mina vähemalt eeldasin, et vähemalt üks nendest lõpetab oravate ridades. Omamoodi tase on muidugi ka lubadus, et põhitööst loobutakse alles siis, kui RK koht juba olemas on.

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #951
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kaala
                Räme Fish
                • Jun 2010
                • 15

                #952
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                http://www.postimees.ee/2941639/savi...aavi-roivasest

                Parem on küsitav, kuna käsud tuleks niikuinii kõrgemalt poolt. Targem on ta kohe kindlasti.
                On põhjust arvata, et praegusele peaministrile ei tule käsud kõrgemalt poolt v ?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #953
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Võib ju mõelda võimalusele, et suletud uste taga öeldakse talle vahel "Sina poiss räägid siis kui kana pissib!".

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #954
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Vabariigi valimiskomisjon registreeris täna riigikogu valimisteks nõuetekohaselt üles seatud kandidaadid ning selgitas liisuheitmisega välja nimekirjade ja üksikkandidaatide järjestuse.


                    Nüüd siis asjad paigas ja tuleb EKRE poolt oma hääl anda. Hea meelega hääletaks ka IRL poolt, aga sellisel juhul peaks nad oma nimekirja pea peale pöörama.
                    Last edited by Potsataja; 10.01.15, 20:50.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #955
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      http://poliitika.postimees.ee/305171...ohas-haaletada

                      Nüüd siis asjad paigas ja tuleb EKRE poolt oma häält anda. Hea meelega hääletaks ka IRL poolt, aga sellisel juhul peaks nad oma nimekirja pea peale pöörama.
                      pärast võid selle häälega jälle p**et pühkida, nagu need kes KOV tallinnas siin EKREt haipisid :)

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #956
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        pärast võid selle häälega jälle p**et pühkida, nagu need kes KOV tallinnas siin EKREt haipisid :)
                        Ära aja, Keiss saab riigikokku ja Helmed võidavad üleriigilise nimekirja.
                        Last edited by rasmer; 10.01.15, 22:00.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #957
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Ma pakun välja monarhia- Vandalari Liberaal-Diktatuuriline Rahvavabariik

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #958
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            pärast võid selle häälega jälle p**et pühkida, nagu need kes KOV tallinnas siin EKREt haipisid :)
                            Ma tean sinu suurimat saladust, selleks on Keskerakond. Sa oled yks nendest.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #959
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              Ma tean sinu suurimat saladust, selleks on Keskerakond. Sa oled yks nendest.
                              siis ma oleks rõõmus ja vaikiks, sest potsataja ja erpi hääled tuleks ju edikule jälle

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #960
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                Ma tean sinu suurimat saladust, selleks on Keskerakond. Sa oled yks nendest.
                                Nii palju nüüd ka juua ei tasu, et kui oravat näed, siis pead teda hoopis ninasarvikuks.

                                Comment

                                Working...