Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Ma saadaks küll hea meelega Toomi, Savisaare ja kellegi kolmanda-saaks risu paariks aastaks jalust ära.
See ju täiesti mõtetu teema kes sinna Brüsselisse veini läheb jooma.Peaasi, et Yana Toom või Mihhail Stalnuhhin sinna ei pääseks
Comment