Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #916
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma pikalt proovisin pokkerit panna kuhugi kategooriasse, kus ta lisandväärtust maailma toodaks, aga ega ta ikka ei tooda. Natuke nagu sobis meelelahutuse kategooriasse, aga tegelt on see kah bs.

    Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab tänu sellele edukalt ülikooli, siis teeb tulevikus midagi kasulikku, aga selliseid näiteid vist ikka vähe.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #917
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      IMO on lisandväärtus see, kui sa lood midagi sellist, mille abil saab loodust säästvamalt mingit toodet toota, uuendad mingit tööstusharu nii, et see ei raiskaks enam nii palju ressursse, kui ta praeguse tehnoloogiaga teeb. Lisandväärtus IMO on see, kui inimene kasutab olemasolevaid ressursse millegi arendamiseks ja loomiseks, mis omakorda aitaks viia millegi uue tekkeni, millegi sellise tekkeni, mis võimaldaks vähem raisata ja samas rohkem ja efektiivsemalt toota.
      Kui uusi töökohti luues hävitatakse nt. taastumatuid loodusressursse, siis IMO tegemist ei ole lisandväärtuse loomisega, kuigi näiliselt justkui töökohti ju loodi ja kasumit saadakse. Lihtsalt ütelda, see, kui keegi pappi teeb, ei ole kohe lisandväärtust omav või seda loov inimene.
      Last edited by Vandalar; 24.10.13, 21:38.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #918
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab ülikoolis käimise tänu hiiterile, siis teeb tulevikus kõvasti jooki sõpradele, aga selliseid nitte vist ikka vähe.
        .

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #919
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Vandalar sinu arusaam lisandväärtusst on natuke ebatäpne. Kui mul kaks puuseppa tahuvad kirvega prusse ja need müüakse maha või ostan lintsae ja teen prusse ja müün maha, siis on tegemist effektiivsusega mitte lisandväärtusega parema tehnoloogia kasutuselkevõtu läbi. Lisandväärtus on see kui nendest prussidest puusepad saevad lauad välja ning ehitava kapi valmis ja siis alles müüakse maha.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #920
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.


            Olid tõesti head ajad mõnede jaoks.


            E: http://arileht.delfi.ee/news/uudised....d?id=66975386

            Lähiajal tuleb neid "freerollereid" veel omajagu juurde.
            Last edited by Potsataja; 25.10.13, 20:02.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #921
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              lol jah, mu enda tutvusringkonnast parimad pärlid, mis hiljaaegu ühest tulisest vestlusest meelde jäid, on järgmised:

              "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"
              Mis sa vastasid?

              http://www.ohtuleht.ee/551223

              Aga kui tütre asemel on poeg?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #922
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Täna IRLiga liitumisest ja europarlamendi valimistel osalemisest teatanud ajakirjanik Anvar Samost on veendunud, et tal õnnestub koguda mandaadi saamiseks vajalikud kümned tuhanded hääled.


                Mõni mees on ikka kõvasti õhku täis läinud. Reaalsus peaks jääma nii viie ja kümne tuhande vahele.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #923
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Lol selle peale ütleks, et ärgu enam peale võtku.

                  Pigem paar sada kuni paar tuhat max.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #924
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    kes ta on?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #925
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      kes ta on?
                      mees, kes umbes 20 aastat on raadio kahes teistele poliitikutele puid alla pannud. seda oskas ta hästi tho.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #926
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        mees, kes umbes 20 aastat on raadio kahes teistele poliitikutele puid alla pannud. seda oskas ta hästi tho.
                        Mu küsimus ei olnud just väga tõsise alatooniga, aga ilmestab päris korralikult pööblit, keda ei ole poliitika senini huvitanud ning tõenäoliselt tulevikus ka ei hakka huvitama.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #927
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          pööbel aka mina ei viitsi ju valima minna poh yolo

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #928
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            http://www.postimees.ee/2702388/samo...nd-tuhat-haalt

                            Mõni mees on ikka kõvasti õhku täis läinud. Reaalsus peaks jääma nii viie ja kümne tuhande vahele.

                            saab vbl 1k+

                            aga see selleks. mind hakkab tõsiselt huvitama kallase tagasitulek.

                            mis te arvate? tema pikemast kogemusest eestist eemal ja puhanud tegelasest? ma olen vbl loll naivist, aga praegune poliitika mida ma olen õigeks pidanud, saab äkki tõesti värskendust?

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #929
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Poliitika läheb huvitavaks. IRL-s läheb trügimiseks ilmselt kohtade jagamisel. Aga noh promo ilmselt mees oskab teha-pressikonverents, endise tööandja postimehe ülesanne iga hetk olla pildil jne

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #930
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                saab vbl 1k+

                                aga see selleks. mind hakkab tõsiselt huvitama kallase tagasitulek.

                                mis te arvate? tema pikemast kogemusest eestist eemal ja puhanud tegelasest? ma olen vbl loll naivist, aga praegune poliitika mida ma olen õigeks pidanud, saab äkki tõesti värskendust?
                                please do tell, kuidas kallas toob värskendust. päevalehe intervjuule ütles välja ka, et "nojah, uusi mõtteid pole, seda mis praegune valitsus teeb, nii jätkaks"
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...