Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Kuidas su argument kuidagi uldse vorreldav oli kov valimistega 2013?
Paris mitu naidet oleksid saanud tuua ajaloost (koik vist uldse), mis su pointi paremini illustreeriks, aga sain sellest aru.
Nagu mainisin on keskid loonud olukorra, kus nende poolt haaletanute % on way korgem kui teiste vaadetega erakondade poolt potentsiaalsete haaletajate oma ja selles ei saa neid kuidagi suudistada ja good job sealt poolt. See, et 40% inimesi haaletamas ei kainud on issue, millega peaks tegelema selle asemel, et kiruda, et kuradi russakad jalle savika valisid ja koik tasuta uhistranspordi suusse ajada.
Kuidas su argument kuidagi uldse vorreldav oli kov valimistega 2013?
Paris mitu naidet oleksid saanud tuua ajaloost (koik vist uldse), mis su pointi paremini illustreeriks, aga sain sellest aru.
Nagu mainisin on keskid loonud olukorra, kus nende poolt haaletanute % on way korgem kui teiste vaadetega erakondade poolt potentsiaalsete haaletajate oma ja selles ei saa neid kuidagi suudistada ja good job sealt poolt. See, et 40% inimesi haaletamas ei kainud on issue, millega peaks tegelema selle asemel, et kiruda, et kuradi russakad jalle savika valisid ja koik tasuta uhistranspordi suusse ajada.
Comment