Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Wow, inimesed arutlevad poliitikast foorumis laupäeva öösel. Kui täis te tegelikult olete või kui igav teil reaalselt on ? Homme teen pikema postituse sel teemal.
Wow, inimesed arutlevad poliitikast foorumis laupäeva öösel. Kui täis te tegelikult olete või kui igav teil reaalselt on ? Homme teen pikema postituse sel teemal.
Comment