Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:
oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:
Comment