Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #721
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:

    Põhja-Tallinna linnaosas möllab poliitiline torm. Selle keskel ootab ametist vabastamist Põhja-Tallinna linnaosavanema asetäitja Priit Kutser, kes täna oma varasemaid skandaale kommenteerides rääkis midagi Madis Jürgeni väljamõeldud loost. Siin see "väljamõeldud lugu" lugu nüüd täispikkuses on.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #722
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Huvitav.
      Mida rohkem uurin tausta selle kogu teema kohta seda kahtlasem tundub see Krossi süüdistamine.
      Samas endal suht BIAS vaade Venemaa kohta, ja kindlasti on Eesti pressil.
      Nii, et kindlat otsust ei julgeks langetada.


      Kui kergelt saab korrumpeerunud riik valetõendite abil Interpoli manipuleerida ?.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #723
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Huvitav.
        Mida rohkem uurin tausta selle kogu teema kohta seda kahtlasem tundub see Krossi süüdistamine.
        Samas endal suht BIAS vaade Venemaa kohta, ja kindlasti on Eesti pressil.
        Nii, et kindlat otsust ei julgeks langetada.


        Kui kergelt saab korrumpeerunud riik valetõendite abil Interpoli manipuleerida ?.
        ei tohiks probleemi olla, kui see on juba tehtav ..

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #724
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:

          http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=40465438
          Nüüd suudad küll sa oma demagoogias isegi ennast ületada. Kas sa nagu tõsimeeli tahad väita, et suurem osa Delfi kommentaaridest on Kutseri kirjutatud ja fakt, et Kutser kirjutab kommentaare on piisav, et mitte üldse lugedagi enam Delfi (jt saitide) kommentaare!? Kas sa tõsimeeli tahad väita, et kesikud on ainus partei, kes on palganud kommentaaride kirjutajaid!? Kui sa oma naiivsuses usud Jürgenit, kes Ekspressis teatab, et "Suur osa poliitilistest netikomentaaridest pärineb ühestainsast Tallinna linna*kantselei arvutist", siis mul on sulle uudis, et see paraku nii ei ole.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #725
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Miks üldse keegi peaks kommentaare lugema ja oma aega raiskama?

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #726
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              jah - ma usaldan allikana eesti ekspressi
              ei - ma ei usalda allikana delfi netikommentaare

              P.S. otsi mõni sisuline artikkel või arvamus - palun väga. aga delfi kommentaaride copy-paste... nukker värk ikka.

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #727
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Miks üldse keegi peaks kommentaare lugema ja oma aega raiskama?
                Mina küsin vastu, et miks üldse peaks ajalehti lugema, mis on teatud huvigruppide omandis ja mis toodavad sellist teavet, nagu neile kasulik on? Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #728
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Eilne valimisshow oli huvitav. Randpere ja Anvelt esinesid hästi. Savisaar tundus olema rohkem ebakindel kui eelmistes teletebattides( aga ta oli ka kaitsev pool). Kross oli ka kahvatu. Helme ja Aasmäe said siit kindlasti ka plusspunkte ja pildile

                  Kindlasti täna tuleb huvitav valimsishow. Kõige huvitavam oleks olukord, kus KE ei saa enamust ja EKRE saab sisse. Huvitav kuidas 4-liidu läbirääkimised hakkavad toimuma...
                  Last edited by privador; 20.10.13, 13:43.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #729
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Sidebette keegi? :P

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #730
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.
                      sounds fun

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #731
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas erplander Vaata postitust
                        Mina küsin vastu, et miks üldse peaks ajalehti lugema, mis on teatud huvigruppide omandis ja mis toodavad sellist teavet, nagu neile kasulik on? Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.
                        Jah, kommentaare ei peagi 100% tõena võtma IMO, kuid mõistlik oleks neid kommentaare jälgida siiski, arvesse võtta valemisse ja teha järeldusi vastavalt. Selles suhtes meediat ei saa usaldada täielikult ja olen nõus. Muuseas praegu peaks veel Eestis ka näha olema Mediastan, mis räägib ka meediast ja sellest, mismoodi meedia abil manipuleeritakse, kelle käes on meedia jne.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #732
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Sidebette keegi? :P
                          Ma võin välja pakkuda 2 lihtsat betti:

                          EKRE ületab 5% künnise Tallinnas: koef 2.00

                          EKRE saab enam hääli kui VTK (Vaba Tallinna Kodanik): 2.00

                          Peaks olema igati soodsad, sest EMORi järgi on EKRE toetus 1% ja väikeparteide/valimisliitude toetus Tallinnas kokku 7%, millest VTK liider Karli Lambot arvab, et enamus toetab neid, nagu selgus viimasest Kolmeraudsest.

                          Võtan kuni 50 € mõlemale panusele.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #733
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            ma lähen hääletan keski, kuna nende kandidaat ain seppik andis mulle pastaka.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #734
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                              ma lähen hääletan keski, kuna nende kandidaat ain seppik andis mulle pastaka.
                              Seppik ei ole keskerakonnas kahjuks. Aga hea nali muidu.
                              Last edited by Oliverk; 20.10.13, 15:06.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #735
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                krt erplander ma arvasin et sa ikka aktiivselt jälgid. jäin nüüd nullipoisiks.

                                ega ma päris valet ka vandunud, mul pastakas vanast ajast olemas..

                                Comment

                                Working...