Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Ma olen suht subjektiivne ka, ning oleks ootanud nendelt rohkem seda sirgjoonelisust, mida ise kuvada proovivad. Ehk siis soovunelm, et kui juba mingirolli võtad, siis kannad lõpuni, ning unustad poliitilise imemise ära.
KOV debati suhtes on nad ikka kleepinud ennast võimuerakonna külge, kuigi näiliselt püüavad vastanduda keskile.
Lõik nende kodulehelt:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kutsub üles kõiki Tallinna inimesi tulema valimistel välja ning toetama meie erakonda, kuna on selge, et nn kolmikliit ei suuda üksi Savisaart kukutada.
Nüüd, mis mind konkreetselt häirib:
Olen vaadanud seda mõtteklubi saadet TTV-st, ning nagu juba ütlesin, nad Keskilt hääli üle ei kanguta, seega on Keskile vastandumise asemel, nagu nende maailmavaade eeldaks terve aja mölisenud ainult IRL-i ja Krossi teemadel, et sealt endale hääli kangutada IRLi isamaalisemate valijate käest, kellele Res Publica eurotõmblemine võib-olla ei meeldi.
Näiteks ühes saates arutasid Keski rahastamise skandaali, ning nii Helmed, kui see nende liikmest advokaat arutasid teemal, kui ebausutav on, et mingite kottidega raha toodi, ning jahusid Krossi mõisast.
Teiseks see Kääriku, kui haisva svammi ära viskamine kohe. Olgugi tal see minevik, aga kui juba on juhtiva kandidaadina mingis ringkonnas välja käinud, siis võiks mingit lojaalsust üles näidata. Kõikides erakondadesm ning muudes riigiasutustes neid kgbiite kindlasti suurem hulk + lisaks Käärik suutis oma rolli Ekspressis suhteliselt normaalseks ilustada.
Kirjutavad konkreetselt, et on oluline osa, et kolmikliit saaks Keski enamuse kangutada, aga samas vastandavad, või vähemalt seal debatis vastandasid ennast sellel samale kolmikliidule - tavalised võimunäljas poliitikud, nagu kogu ülejäänud seltskond.
Ise olen pigem Keski vastu, kui kolmikliidu poolt, ning IRL-ile läks hääl lootuses, et Kesk kukub. Nende praeguste tegemiste põhjal on isnu hääl neile küll raisus, ning isegi, kui kolmikliit suure tõenäosusega hakkab kokkuvõttes sama jamaga tegelema, siis igasuguste uute tegijate võimule pääsemiseks imo ikkagi enne vaja Kesk kukutada, sest järgmist hõredamat koalitsiooni juba oluliselt lihtsam juba murda, või püünele pääseda, sest see sõltub liiga palju üksteisest, ning tülli lähevad nad mingil hetkel nagunii. Keskil raskem tagasi lihtsalt saada, kuna ei saa maksumaksja rahast kõike kinni plekkida, ning kõike oma teeneks lugeda, mida kohalikele venelastele ja pensionäridele ette sööta.
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
KOV debati suhtes on nad ikka kleepinud ennast võimuerakonna külge, kuigi näiliselt püüavad vastanduda keskile.
Lõik nende kodulehelt:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kutsub üles kõiki Tallinna inimesi tulema valimistel välja ning toetama meie erakonda, kuna on selge, et nn kolmikliit ei suuda üksi Savisaart kukutada.
Nüüd, mis mind konkreetselt häirib:
Olen vaadanud seda mõtteklubi saadet TTV-st, ning nagu juba ütlesin, nad Keskilt hääli üle ei kanguta, seega on Keskile vastandumise asemel, nagu nende maailmavaade eeldaks terve aja mölisenud ainult IRL-i ja Krossi teemadel, et sealt endale hääli kangutada IRLi isamaalisemate valijate käest, kellele Res Publica eurotõmblemine võib-olla ei meeldi.
Näiteks ühes saates arutasid Keski rahastamise skandaali, ning nii Helmed, kui see nende liikmest advokaat arutasid teemal, kui ebausutav on, et mingite kottidega raha toodi, ning jahusid Krossi mõisast.
Teiseks see Kääriku, kui haisva svammi ära viskamine kohe. Olgugi tal see minevik, aga kui juba on juhtiva kandidaadina mingis ringkonnas välja käinud, siis võiks mingit lojaalsust üles näidata. Kõikides erakondadesm ning muudes riigiasutustes neid kgbiite kindlasti suurem hulk + lisaks Käärik suutis oma rolli Ekspressis suhteliselt normaalseks ilustada.
Kirjutavad konkreetselt, et on oluline osa, et kolmikliit saaks Keski enamuse kangutada, aga samas vastandavad, või vähemalt seal debatis vastandasid ennast sellel samale kolmikliidule - tavalised võimunäljas poliitikud, nagu kogu ülejäänud seltskond.
Ise olen pigem Keski vastu, kui kolmikliidu poolt, ning IRL-ile läks hääl lootuses, et Kesk kukub. Nende praeguste tegemiste põhjal on isnu hääl neile küll raisus, ning isegi, kui kolmikliit suure tõenäosusega hakkab kokkuvõttes sama jamaga tegelema, siis igasuguste uute tegijate võimule pääsemiseks imo ikkagi enne vaja Kesk kukutada, sest järgmist hõredamat koalitsiooni juba oluliselt lihtsam juba murda, või püünele pääseda, sest see sõltub liiga palju üksteisest, ning tülli lähevad nad mingil hetkel nagunii. Keskil raskem tagasi lihtsalt saada, kuna ei saa maksumaksja rahast kõike kinni plekkida, ning kõike oma teeneks lugeda, mida kohalikele venelastele ja pensionäridele ette sööta.

Comment