Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Aga äkki see "vihane lumpen" peegeldabki hästi rahva palet?
Ei õigusta seda "kui on must, näita ust" hüüdlauset, aga laiemalt olukorda hinnates, siis somaalia põgenikke kümnete tuhandete kaupa tõepoolest ei tahaks siia. Immigrant peab tooma mingit lisandväärtust, mitte kohalike sotstoetuste peal elama nagu põhjamaades. Liberastid muidugi hakkavad kisama, et kõigil peavad olema võrdsed õigused immigreeruda ja kui keegi islami kogukond kolib eestisse ja hakkab mošeed nõudma, peame meie selle ehitama. Mina leian, et ei pea. Samuti ei pea lesbid saama abielluda, ega homod lapsendada. Jällegi õiguste dikrimineerimine eks?
Selles mõttes, et kõik kes ei taha eestisse hordide kaupa muulaseid ei ole rassistid, vaid siia lihtsalt ei saa senikaua rohkem mujalt rahvast tuua kuniks kohalikud venelased on piisavalt integreerunud eestlastega.
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust
Ei õigusta seda "kui on must, näita ust" hüüdlauset, aga laiemalt olukorda hinnates, siis somaalia põgenikke kümnete tuhandete kaupa tõepoolest ei tahaks siia. Immigrant peab tooma mingit lisandväärtust, mitte kohalike sotstoetuste peal elama nagu põhjamaades. Liberastid muidugi hakkavad kisama, et kõigil peavad olema võrdsed õigused immigreeruda ja kui keegi islami kogukond kolib eestisse ja hakkab mošeed nõudma, peame meie selle ehitama. Mina leian, et ei pea. Samuti ei pea lesbid saama abielluda, ega homod lapsendada. Jällegi õiguste dikrimineerimine eks?
Selles mõttes, et kõik kes ei taha eestisse hordide kaupa muulaseid ei ole rassistid, vaid siia lihtsalt ei saa senikaua rohkem mujalt rahvast tuua kuniks kohalikud venelased on piisavalt integreerunud eestlastega.
Comment