Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Kuna Eestis presidendil palju võimu ei ole, siis tuleb hinnata kandidaate selle järgi, mida president saab teha. Minu arust on kõige olulisem olla lugupeetud ja väärikas ning omada tugevaid välispoliitilisi suhteid. Mõlemas elemendis on Ilves väga hea, Tarand mitte eriti. Vähemalt muudab ta valimiste eelse aja natuke huvitavamaks, aga usun ja loodan, et ta presidendiks ei saa. Keskerakonnalt muidugi kaval lükke, pole mõtet ühtegi omadest sinna kaotama saata, pigem valida vaenlaste hulgast populaarseim. Well played.
Kuna Eestis presidendil palju võimu ei ole, siis tuleb hinnata kandidaate selle järgi, mida president saab teha. Minu arust on kõige olulisem olla lugupeetud ja väärikas ning omada tugevaid välispoliitilisi suhteid. Mõlemas elemendis on Ilves väga hea, Tarand mitte eriti. Vähemalt muudab ta valimiste eelse aja natuke huvitavamaks, aga usun ja loodan, et ta presidendiks ei saa. Keskerakonnalt muidugi kaval lükke, pole mõtet ühtegi omadest sinna kaotama saata, pigem valida vaenlaste hulgast populaarseim. Well played.
Comment