Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Ei ilmselt nad pole tema partei liikmed, kuid pead ei anna, aga ma tõin nad välja kuna nad olid samuti aprillirahutuste organiseerijad nagu Klenskigi. Mis puutub tänasesse valimisdebatti, siis jah Sven jättis väga hea mulje, kuid sotsid minu häält kindlasti ei saa, aga jah saates oli ta parim imo.
PS: Low-Flow, Laar läks küll ju isiklikuks, kui ta seda Tallinna müügimaksu asja Edgarile nina alla hõõrus ning pärast kui Savisaar seda pensioni paberit liputas seal ning rääkis, et paberi peal on kõik kirjas ja seda tuleb uskuda blablabla, et kes valetab kas valitsuse infovärk(ei mäleta täpselt kust see kri oli) või valitsus, siis LAAR ju julmalt surus kohe ära talle, et umbes rahval tuleks KAPO raportit uskuda...mõtles siis Edgari rahanoolimist Venemaalt. Eks kõik läksid isiklikuks, aga noh eks nii ongi ju tore, peab natuke entertainmenti ka olema ning homme valimised ehk kuna veel oleks parem aeg teisi maha teha ning isiklikuks minna:D
Ei ilmselt nad pole tema partei liikmed, kuid pead ei anna, aga ma tõin nad välja kuna nad olid samuti aprillirahutuste organiseerijad nagu Klenskigi. Mis puutub tänasesse valimisdebatti, siis jah Sven jättis väga hea mulje, kuid sotsid minu häält kindlasti ei saa, aga jah saates oli ta parim imo.
PS: Low-Flow, Laar läks küll ju isiklikuks, kui ta seda Tallinna müügimaksu asja Edgarile nina alla hõõrus ning pärast kui Savisaar seda pensioni paberit liputas seal ning rääkis, et paberi peal on kõik kirjas ja seda tuleb uskuda blablabla, et kes valetab kas valitsuse infovärk(ei mäleta täpselt kust see kri oli) või valitsus, siis LAAR ju julmalt surus kohe ära talle, et umbes rahval tuleks KAPO raportit uskuda...mõtles siis Edgari rahanoolimist Venemaalt. Eks kõik läksid isiklikuks, aga noh eks nii ongi ju tore, peab natuke entertainmenti ka olema ning homme valimised ehk kuna veel oleks parem aeg teisi maha teha ning isiklikuks minna:D
Comment