Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #286
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Ei ilmselt nad pole tema partei liikmed, kuid pead ei anna, aga ma tõin nad välja kuna nad olid samuti aprillirahutuste organiseerijad nagu Klenskigi. Mis puutub tänasesse valimisdebatti, siis jah Sven jättis väga hea mulje, kuid sotsid minu häält kindlasti ei saa, aga jah saates oli ta parim imo.

    PS: Low-Flow, Laar läks küll ju isiklikuks, kui ta seda Tallinna müügimaksu asja Edgarile nina alla hõõrus ning pärast kui Savisaar seda pensioni paberit liputas seal ning rääkis, et paberi peal on kõik kirjas ja seda tuleb uskuda blablabla, et kes valetab kas valitsuse infovärk(ei mäleta täpselt kust see kri oli) või valitsus, siis LAAR ju julmalt surus kohe ära talle, et umbes rahval tuleks KAPO raportit uskuda...mõtles siis Edgari rahanoolimist Venemaalt. Eks kõik läksid isiklikuks, aga noh eks nii ongi ju tore, peab natuke entertainmenti ka olema ning homme valimised ehk kuna veel oleks parem aeg teisi maha teha ning isiklikuks minna:D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #287
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Hetkel Eestile kõige parem valitsus oleks IRL+SDE koalitsioon. Astmelist tulumaksu ei tule, palgarmeed samuti mitte. Emapension vs lastoetuste tõstmise vastuseisus oleks lastetoetusi vaja kohe tõsta js siis hiljem ka emapensioni teema tööse rakendada. Meditsiini osas peaks ka midagi tõsist ette võtma, näiteks alko- ja tubakaaktsiisist x% Haigekassa eelarvesse jne.
      Last edited by Potsataja; 05.03.11, 23:17.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #288
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Laari mitte isiklikuks minemise all pidasin rohkem seda silmas, et teised olid vahepeal oma emotsioonilt, näoilmelt ja kehahoiakult sellised, et "tahaks sinuga pimedasse ruumi minna nii, et ainult 1 meist sealt väljub", siis Laar oli oma sõnavõttudes ja remarkides rohkem selline "lulz gotcha now bro, trollface.jpg", mis oli nauditavam mulle debati seisukohast vaadata, kui selline puhas hate'mine. :)

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #289
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Täpselt. Laar ei läinud isiklikuks, pigem "pani ära" Ja sellistest ärapanemisduellidest väljus alati võitjana, mis sellest, et Savisaar üritas endale ikka viimase sõna jätta.

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #290
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            Valisin Keskerakonda.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #291
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Valimias käidud, natuke kripeldama jäi, aga teha pole enam midagi :) Võibolla olen ma weird, aga ma nii ootan valimisteõhtut ETV-st, nagu mingit head jalgpalli kohtumist:D Õlle kõrvale ja saab neid hääletustulemusi vaadata:D

              Comment

              • somka
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 85

                #292
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Ise samuti ootan seda saadet ja õlled on varutud. Valitud sai ka mugavalt kodust id kaardiga. RE-le seekord, kuigi oleks võinud panna ka IRL-i poolt.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #293
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Algselt postitas somka Vaata postitust
                  Ise samuti ootan seda saadet ja õlled on varutud. Valitud sai ka mugavalt kodust id kaardiga. RE-le seekord, kuigi oleks võinud panna ka IRL-i poolt.
                  haah samamoodi oli mul, valimiskabiinis veel vaatasin nii Lukase(IRL) kui ka Hansoni(RE) ja Kruuse(RE) nime. Seekord läks ikka Reformile ja Kruusele, kuid tegeltikult oleks tahtnud Luakst valida :)

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #294
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Kusjuures Klenski tüüpi inimest oleks meil Riigikogus vaja küll. Ta võiks natuke oma vaateid muuta/pehmendada ja KE/SDE/RE ridades saaks ta kindlasti ennast kordi paremini teostada. Leito,Blokk ja Võsu raiskasid lihtsalt teiste aega.
                    FYP
                    igor gräzin on riigikogus.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #295
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Hetkel Eestile kõige parem valitsus oleks IRL+SDE koalitsioon. Astmelist tulumaksu ei tule, palgarmeed samuti mitte. Emapension vs lastoetuste tõstmise vastuseisus oleks lastetoetusi vaja kohe tõsta js siis hiljem ka emapensioni teema tööse rakendada. Meditsiini osas peaks ka midagi tõsist ette võtma, näiteks alko- ja tubakaaktsiisist x% Haigekassa eelarvesse jne.
                      jajah, mõlemad on sümpaatsed oma poliitilise käitumisega, aga nii erinevad, et DONT BE SO FKNG NAIVE

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #296
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Sai siis spetsiaalselt 130 kilta edasi tagasi sõidetud, et valida. Seekord siis IRL

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #297
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          IRL on hea valik.

                          aga minu kuri arvamus on selline, et kui IRL liiga hea tulemuse teeb, siis on RE oma positsiooni säilitamiseks nõus ka KE-ga koalitsiooni tegema. liiga ülehinnatakse RE-d.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #298
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            Ei saanudki esimest korda veel valimas käia. Passil oli kehtivusaeg läbi saanud ja ID kaart pole veel kohale jõudnud.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #299
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                              haah samamoodi oli mul, valimiskabiinis veel vaatasin nii Lukase(IRL) kui ka Hansoni(RE) ja Kruuse(RE) nime. Seekord läks ikka Reformile ja Kruusele, kuid tegeltikult oleks tahtnud Luakst valida :)
                              Mind ikka kummastab, kuis mõned väidavad, et huvituvad poliitikast ja siis oskavad valida kõige suurema populisti ja karjeristi, keda ette kujutada saab. Kruuse puhul on lisaks tegu konkurentsitult kõigi aegade tühmimatest tühmima ja juhmimatest juhmima Tartu meeriga, selle tõestuseks kasvõi:

                              Ärapanija eri: juhmi juhtumised

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #300
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Mind ikka kummastab, kuis mõned väidavad, et huvituvad poliitikast ja siis oskavad valida kõige suurema populisti ja karjeristi, keda ette kujutada saab. Kruuse puhul on lisaks tegu konkurentsitult kõigi aegade tühmimatest tühmima ja juhmimatest juhmima Tartu meeriga, selle tõestuseks kasvõi:

                                Ärapanija eri: juhmi juhtumised
                                Pada sõimab katelt.

                                Comment

                                Working...