Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #241
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    sildistamine lahendab kõik probleemid.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #242
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Jah, valime selle, keda me kõige vähem vihkame.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #243
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Kusjuures ongi selline tunne, et valitakse seda kelle kohta kõige vähem halba kirjutatakse.
        Ajakirjandus on meil Eestis suhteliselt kallutatud ja seega on parempoolsete erakondade võit juba valmis "kirjutatud".

        Huvitav on kuulda, kuidas paljud noored ütlevad, et valivad selle ja selle erakonna, aga kui küsid põhjust, siis vastatakse, et peaasi et Savisaar võimule ei saa. Aga mida Savisaar teinud on Eestile halba seda nad ei tea:D

        Teiselt tuttavalt uurisin, et keda valib, vastus Rohelised. Uurisin, et tead ka millega nad hakkama said Riigikogus? Vastus ei tea, et maailmakäsitlus on temal suhteliselt sarnane. Selle inimesega olen isegi rohkem nõus, kuna teda ei huvita persoonid vaid ikkagi lubadused ja erakonnaga sarnased seisukohad, aga see kuidas Rohelised end Riigikogus koalitsioonile maha müüsid, et Strandbergi naine ja veel mõned Roheliste "sõbrad" saaksid mingi sihtasutuse kaudu miljoneid liigutada oli ikka müüdavuse tipp ja minuarust võiksid Rohelised sellise erakonna kujul siit kaardilt kiirelt kaduda. Parem ühinegu kellegagi.

        Ja ka SDE kohta kriitikat: endine Rahvaliitlane K.Rüütli on üks väga kahtlane ja müüdav säga. Juba Otepääl, kus ta teostas kohalikku võimu toimusid sellised tehingud, et lausa suu jäi lahti...

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #244
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Huvitav on kuulda, kuidas paljud noored ütlevad, et valivad selle ja selle erakonna, aga kui küsid põhjust, siis vastatakse, et peaasi et Savisaar võimule ei saa. Aga mida Savisaar teinud on Eestile halba seda nad ei tea:D
          Tõesti, mida halba ta siis teinud on ?



          Lugemist:



          Jõksi hinnangul on Reformierakond erakondliku kontrolli ulatuse ja erakondade rahastamise reguleerimise osas lähemal Keskerakonnale kui oma valitsuspartnerile IRL-le.

          "Sellest tulenevalt ei ole Reformierakonnal õnnestunud vastuseisu Keskerakonna juhiga usutavalt üles ehitada ja valijaid "ühise vaenlase" vastu mobiliseerida," leidis Jõks.


          “See on kõige otsesemalt tööpuudusega seotud. Minu kõige suurem hirm on see, et nii sotsid kui Keskerakond on pakkunud Eestile programmi, mis /-/ ühel juhul maksab miljard ja teisel juhul üle pooleteist miljardi euro,” teatas Taavi Rõivas (RE). “See ei ole jätkusuutlik.”


          “Meie [Kesk- ja Reformierakonna] arusaam majandusest on üsna sarnane. Meil on aga põhjus õudusunenägusid näha siis, kui teie inimesest rääkima hakkate,” põrutas Mailis Reps (KE) vastuseks Taavi Rõivase (RE) kriitikale.


          “Meie [Kesk- ja Reformierakonna] arusaam majandusest on üsna sarnane. Meil on aga põhjus õudusunenägusid näha siis, kui teie inimesest rääkima hakkate,”
          Last edited by Potsataja; 26.02.11, 13:24.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #245
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            valisin ka ära .. jürgen ligi sai hääle minult

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #246
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Tõesti, mida halba ta siis teinud on ?
              Sa oled nagu Priit Kutseri kaksikvend.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #247
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Äkki on ta Priit Kutser ise

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #248
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Sa oled nagu Priit Kutseri kaksikvend.
                  Eks KE valimiste võidupeol näeme ja siis arutame seda teemat.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #249
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Mulle andis sõber, kes kandideerib 8 (jah, kaheksa!) šoksi enda pildiga.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #250
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Mul on 2 (jah, kaks!) Kalev Kallo taskulampi!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #251
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Mina müüsin oma hääle paari kõrvaklappide eest IRL-le. Muidugi ma võin oma eelistust muuta kui keegi midagi hinnalisemat pakub. Valimisringkonna nr. 11 kandidaadid, siin on teie võimalus.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #252
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          Mina sain tikutoosi ja pastaka. KOV puhul hääletaks ma muidugi selle isiku poolt aga Riigikogu valimiste puhul ma seda teha ei saa. Ehk kui ma näen, et minu vallas asjad toimivad võin ma hääletada suvalise võimul oleva erakonna poolt. Samas, kui ma arvan, et riigis pole asjad korras ei või ja ei taha ma hääletada sama erakonna poolt.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #253
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            ma mõtlesin tükk aega, et kellelele mõjuvad need kruusid ja kondoomid ja muud asjad. praegu aitan korraldad varivalimisi ja seal üks tüdruk ütles "xxx andis mulle kruusi, hääletan tema poolt". niiet selge :)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #254
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Seega kruusid jms. mõjuvad naistele ?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #255
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                seal üks tüdruk ütles "xxx andis mulle kruusi, hääletan tema poolt". niiet selge :)
                                Vot kui kena noor naiskandidaat annaks hoopis silma pilgutades kondoome.. siis ma võibolla isegi murduksin..:-P

                                enivei.. ID-kaardiga netis hääletatud..

                                Comment

                                Working...