Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1

    Ametlik valimiste/poliitika teema

    Televisiooni on ilmunud RE valimisreklaam, seega oli aeg see teema lõpuks ära teha.
    180
    RE
    0%
    71
    KE
    0%
    7
    SDE
    0%
    18
    IRL
    0%
    52
    RL
    0%
    2
    EERL
    0%
    0
    Keegi muu
    0%
    9
    Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu
    0%
    21

    The poll is expired.

  • KeRRRt
    Grinder
    • May 2009
    • 774

    #2
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    kõikidel omad head ja vead.... tahaks valida kedagi sellist, kes toetab enim noori. reform varem meeldis, aga enam mitte.

    Comment

    • heido24
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 402

      #3
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      [¤] Tuli otsa kõigile

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Algselt postitas heido24 Vaata postitust
        [¤] Tuli otsa kõigile
        On huvi ja oskusi ja võimalusi ja tahet paremini teha?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Vahet pole, kui tegemist pole Keskerakonnaga ja ei pooldata astmelist tulumaksu.

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #6
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            aga lihtrahvas arvab ehk just, et on vaja muutust ja imo võiks reform kah veidi vähemaks võtta. irl nt? no uus peaminister võiks küll tulla. ja astmeline tulumaks ka. riik läheks võrdsemaks ja muud shalalla. ma tegelt veidi vähe seda asja uurinud, aga vaielda võib ju ikka :)

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #7
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Praeguse seisuga vähemalt tundub, et Keskerakonnal võimalus võimule saada puudub õnneks.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #8
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                aga lihtrahvas arvab ehk just, et on vaja muutust ja imo võiks reform kah veidi vähemaks võtta. irl nt? no uus peaminister võiks küll tulla. ja astmeline tulumaks ka. riik läheks võrdsemaks ja muud shalalla. ma tegelt veidi vähe seda asja uurinud, aga vaielda võib ju ikka :)
                no aga irl nagunii ei võida ju valimisi, hääletades nende poolt läheb sinu hääl ju kaduma in away. ma panen oma lipiku reformi poolt ning vaatan taevasse lootuses, et kesikud ei skooriks.

                PS: astmelist tulumaksu küll ei taha

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  nimetage 5 euroopa riiki, kus pole astmelist tulumaksu

                  e: ja pärast seda nimetage riigid, mida eesti seab endale eeskujuks
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    nimetage 5 euroopa riiki, kus pole astmelist tulumaksu

                    e: ja pärast seda nimetage riigid, mida eesti seab endale eeskujuks
                    üks peaks venemaa olema ja ülejäänuid ei hakka igaks juhuks pakkuma. aga mingid vanad ja rikkad riigid pidid ka sellele süsteemile vaikselt silma viskama.

                    Comment

                    • Potik
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 245

                      #11
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                      ja astmeline tulumaks ka. riik läheks võrdsemaks ja muud shalalla.
                      Eesti tingimustes oleks astmeline tulumaks puhtlollus.

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      no aga irl nagunii ei võida ju valimisi, hääletades nende poolt läheb sinu hääl ju kaduma in away
                      Võtab sõnatuks lausa.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #12
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Algselt postitas Potik Vaata postitust
                        Eesti tingimustes oleks astmeline tulumaks puhtlollus.



                        Võtab sõnatuks lausa.
                        ja miks?

                        Comment

                        • Potik
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 245

                          #13
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          No kuhu su hääl siis pistetakse, et see kaduma järsku läheb?
                          Kaduma lähevad hääled majoritaarse valimissüsteemi puhul (nt. Inglismaa)

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #14
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            Ise olen iga aasta Reformi valinud, sest nende ideed ja suhtumine on meelt mööda olnud. See aasta ajateenistuse lühendamise teema kaotas minus soovi nende poolt hääletada, aga kavatsesin seda ikka teha, sest tõepoolest Reformil oli tarvis igat häält, et kindlalt saada häälteenamus Keskerakonna ees. Siis aga kesikute juht suutis korraliku käki kokku keerata ja nagu kajastas ka viimane uurimus, nende toetus langes viimase kuuga drastiliselt. Nüüd saangi südamerahus oma hääle IRL-ile anda. Reform võidab ja teeb IRL-iga koalitsiooniliidu ning paremat siit hetkeolukorrast välja ei pigista.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #15
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Valin Reformi nagu alati. Vähemalt niikaua kuni vanapaks surnud pole ja Keskerakond põhja läinud. Siis võib normaalne valimisvõitlus vast tagasi tulla ja erakonnad peavad häälte eest rabelema hakkama.
                              Last edited by Oliverk; 03.01.11, 21:06.

                              Comment

                              Working...